مهندس پورقاسم:

پروژه های پژوهشی باید نیاز محور باشند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۵ ب٫ظ
پروژه های پژوهشی باید نیاز محور باشند رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: پروژه های پژوهشی باید نیاز محور باشند و به تولید ختم شوند.

قلم ماندگار:

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس باقر پورقاسمروز یکشنبه (۴ آذرماه ۱۳۹۷) در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: بر این اساس ما به سمت پروژه هایی مثل بومی توربین ها و مته ها رفتیم و موفق شدیم آن را به سرانجام برسانیم.

وی افزود: با انجام پروژه های پژوهشی موفق شدیم از سختی ها عبور کنیم و اگر بتوانیم حوزه پژوهش را به خوبی بشناسیم و گام هایمان را به درستی برداریم می ‌توانیم کارهای بزرگی با وجود نابغه های مان انجام دهیم.

مهندس پورقاسم تاکید کرد: نگاه ویژه به نبوغ فرزندان ایران اسلامی و ریسک پذیری می ‌تواند ما را در رسیدن به اهدافمان کمک کند.

رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به نقش مراکز علمی در توسعه گفت: دانشگاه های ما باید از تحقیق کتابخانه ای به تحقیق عملی و صنعتی روی بیاورند و صنعت نیز تکنولوژی روز را در اولویت قرار دهد.

وی با بیان این که گام‌های موثری در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برداشته‌ایم تصریح کرد: این فعالیت ها با همکاری دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان صورت پذیرفته است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار