پزشک استقلال خوزستان:طیبی به بازی با پرسپولیس می رسد،حضور عاشوری قطعی نیست

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۳ ب٫ظ
پزشک استقلال خوزستان:طیبی به بازی با پرسپولیس می رسد،حضور عاشوری قطعی نیست [ad_1] اهواز _ ایرنا _ پزشک تیم فوتبال استقلال خوزستان از بهبود مصدومیت کاپیتان این تیم خبر داد و گفت: به احتمال ۹۰ درصد محمد طیبی به بازی با پرسپولیس می رسد. دکتر صادق نوروزی سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به این که طیبی در دو تایم صبح و […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ پزشک تیم فوتبال استقلال خوزستان از بهبود مصدومیت کاپیتان این تیم خبر داد و گفت: به احتمال ۹۰ درصد محمد طیبی به بازی با پرسپولیس می رسد. دکتر صادق نوروزی سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به این که طیبی در دو تایم صبح و بعدازظهر مشغول فیزیوتراپی است وضعیت او بهتر شده و در بازی مقابل پرسپولیس حضور خواهد داشت.
پزشک تیم استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا این بازیکن همچنان از ناحیه کمر احساس درد می‌کند، اظهار داشت: خوشبختانه این بازیکن دیگر احساس درد نمی‌کند و از فردا در تمرینات پا به توپ می شود اگرچه یک روز قبل از بازی با پرسپولیس بار دیگر شرایط او را بررسی می‌کنیم تا وضعیتش مشخص شود.
وی در ادامه به وضعیت علی اصغر عاشوری دیگر مصدوم تیم استقلال خوزستان اشاره کرد و گفت: با توجه به این که عاشوری از ناحیه مچ پا مصدوم می باشد باید حساسیت بیشتری به خرج دهیم.
نوروزی عنوان کرد: حضور علی اصغر عاشوری در بازی با پرسپولیس هنوز قطعی نیست و باید تا روز پنجشنبه شنبه منتظر بمانیم که شرایط بازی کردن را پیدا می کند اگرچه به حضور این بازیکن مقابل پرسپولیس امیدوار هستیم.
خوشبختانه دانیال ماهینی دیگر بازیکن مصدوم تیم از وضعیت بسیار خوبی برخوردار بوده و با تیم در حال تمرین کردن است.
تیم استقلال خوزستان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز جمعه ۲۰ اسفندماه در تهران میهمان تیم پرسپولیس خواهد بود.
آبی پوشان خوزستانی در حال حاضر با کسب ۳۲ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی قرار دارند.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار