پلمب ۳۲ واحد عرضه مرغ زنده در دزفول

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۰ ب٫ظ
پلمب ۳۲ واحد عرضه مرغ زنده در دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس دامپزشکی دزفول گفت:۳۲ فروشگاه غیرمجاز عرضه مرغ زنده در این شهرستان پلمب شدند. محسن ورجاوند روز چهارشنبه به ایرنا افزود:این واحدها که اقدام به کشتار مرغ زنده می کردند به دلیل آلودگی ،غیرمجاز بودن محل کسب ،آلودگی محیط زیست، نبود نظارت ذبح شرعی،آلودگی ثانویه مرغ به دلیل شرایط غیربهداشتی […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس دامپزشکی دزفول گفت:۳۲ فروشگاه غیرمجاز عرضه مرغ زنده در این شهرستان پلمب شدند. محسن ورجاوند روز چهارشنبه به ایرنا افزود:این واحدها که اقدام به کشتار مرغ زنده می کردند به دلیل آلودگی ،غیرمجاز بودن محل کسب ،آلودگی محیط زیست، نبود نظارت ذبح شرعی،آلودگی ثانویه مرغ به دلیل شرایط غیربهداشتی به دستور مقام قضایی و همکاری نیروی انتظامی و شهرداری پلمب شدند.
وی افزود:کلیه واحدهای غیرمجاز مرغ زنده باید نسبت به تغییر کاربری اقدام کنند و فروشگاه های خود را تبدیل به کشتار روز با شرایط کاملا بهداشتی کنند در غیراینصورت نسبت به پلمب و برخورد قانونی اقدام خواهد شد.
وی افزود:کشتارگاه های طیور این شهرستان روزانه ۲۵ هزار قطعه طیور زنده و انواع ماکیان را با نظارت کامل دامپزشکان ،دستیاران دامپزشک و ناظران ذبح شرعی کشتار و با شرایط کاملا بهداشتی به دست هموطنان می رسانند.
رئیس دامپزشکی دزفول از مردم خواست مرغ و انواع ماکیان را از مراکز مجاز تهیه کنند. هفته گذشته نیز ۶ واحد عرضه مرغ زنده در دزفول توسط دامپزشکی پلمب شد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار