پلیس شهرستان کارون بر دستان سارق مسلح خودرو دستبند زد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۵ ب٫ظ
پلیس شهرستان کارون بر دستان سارق مسلح خودرو دستبند زد [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ فرمانده انتظامی شهرستان کارون گفت: یک سارق مسلح خودرو در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرگرد صالح مطهری راد با اعلام این خبر افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی سواری […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ فرمانده انتظامی شهرستان کارون گفت: یک سارق مسلح خودرو در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرگرد صالح مطهری راد با اعلام این خبر افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی سواری ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی گفت: ماموران کلانتری مرکز با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی هدفمند یک سارق را شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرگرد مطهری افزود: متهم در تحقیقات پلیس به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو در شهرستان امیدیه در جنوب شرق خوزستان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی کارون با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، به شهروندان توصیه کرد: ضمن حفظ هوشیاری موارد مشکوک را از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند، تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
شهرستان کارون با مرکزیت 'کوت عبدا…' در جنوب اهواز که پیش از این از توابع اهواز بود در سال ۹۱ به شهرستان تبدیل شد.
۷۱۶۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: عاطفه جوادی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار