پورسلان در سمت رییس هیات تکواندو خوزستان ابقا شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۲۶ ق٫ظ
پورسلان در سمت رییس هیات تکواندو خوزستان ابقا شد [ad_1] اهواز _ ایرنا _ عباس پورسلان برای چهار سال دیگر سکان هیات تکواندو خوزستان را در دست گرفت. به گزارش ایرنا عصر روز شنبه مجمع انتخاب رییس هیات تکواندو خوزستان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد که در نهایت عباس پورسلان برای دومین مرتبه در سمت خود ابقا شد.عباس […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ عباس پورسلان برای چهار سال دیگر سکان هیات تکواندو خوزستان را در دست گرفت. به گزارش ایرنا عصر روز شنبه مجمع انتخاب رییس هیات تکواندو خوزستان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد که در نهایت عباس پورسلان برای دومین مرتبه در سمت خود ابقا شد.
عباس پورسلان و عبدالرضا حمیدی دو کاندید ثبت نامی برای پست ریاست هیات تکواندو خوزستان بودند.
عبدالرضا حمیدی یکی از دو کاندید تعیین شده از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان با عدم حضور در مجمع از رقابت با پورسلان کناره گیری کرد تا اعضای مجمع در رای دادن کار چندان سختی نداشته باشند.
در ادامه مجمع پورسلان که تنها نامزد باقی مانده در مجمع بود به مدت ۱۰ دقیقه به ارائه برنامه های خود در طول چهار سال آینده پرداخت.
پس از رای گیری به عمل آمده از اعضای مجمع، عباس پورسلان با کسب ۱۵ رای از ۱۶ رای ماخوذه، به مدت چهار سال دیگر به سمت ریاست هیات تکواندو خوزستان منصوب شد.
مجمع انتخاب رییس هیات تکواندو خوزستان با حضور رییس فدراسیون، رییس کمیته امور استان های فدراسیون، مسوول مجامع وزارت ورزش و جوانان و معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد.
۶۰۰۲خبرنگار :پارسا شاکری **انتشاردهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار