پورموسوی:کم تجربگی دلیلی بر ضعف ما نیست

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۴ ب٫ظ
پورموسوی:کم تجربگی دلیلی بر ضعف ما نیست [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر چه تیم ما نسبت به حریف کم تجربه تر است اما بازیکنانم با تلاش و دوندگی این نقیصه را برطرف می کنند. سید علی اکبر پورموسوی یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی دو تیم استقلال خوزستان و الجزیره امارات در جمع خبرنگاران […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر چه تیم ما نسبت به حریف کم تجربه تر است اما بازیکنانم با تلاش و دوندگی این نقیصه را برطرف می کنند. سید علی اکبر پورموسوی یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی دو تیم استقلال خوزستان و الجزیره امارات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعد از برد در بازی اول به لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی به سر می بریم، خوشحالم که در کشور امارات هستیم و امیدوارم با کمک یکدیگر یک فوتبال خوب و جوانمردانه ارائه دهیم.
وی گفت: الجزیره بدنبال جبران شکست هفته قبل بوده اما ما مقابل این تیم پا پس نمی کشیم و برای برد وارد میدان می شویم، در چند روزی که در دبی بودیم تمرینات بسیار خوبی انجام دادیم و خوشبختانه بازیکن مصدوم و محرومی نداریم، انتظار داریم که هر دو تیم یک بازی تماشاگر پسند انجام دهند.
پورموسوی در ادامه با اشاره به این که شناخت خوبی از الجزیره داریم گفت: می دانیم که این تیم با ۵۰ امتیاز و ۹ اختلاف امتیاز با تیم دوم در صدر جدول قرار دارد همچنین از ۱۹ بازی خود ۱۶ برد، ۲ باخت و یک تساوی کسب کرده است و ۵۳ گل زده و ۱۳ گل خورده دارند، با این اوصاف با تیم بسیار خوبی بازی داریم.
وی در پاسخ به این پرسش که بارندگی و هوای ابوظبی در کار تیمی استقلال خوزستان اثرگذار خواهد بود افزود: طبیعتا بارندگی و شرایط جوی در کار تیم ما اثر گذار بوده چرا که ما در شهری زندگی می کنیم که بارندگی به این شکل نیست اما بچه های ما آمده اند که از این بازی نتیجه بگیرند، ما به دنبال هدفی بزرگ هستم و بارندگی و سرما نباید روی کار ما اثرگذار باشد.
سرمربی استقلال خوزستان در پایان گفت: قطعا اگر بتوانیم از این بازی کسب امتیاز کنیم در ادامه راه شرایط بهتری برای صعود به مرحله بعد خواهیم داشت.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و الجزیره امارات روز دوشنبه ۹ اسفندماه در ابوظبی برگزار می شود .
تیم استقلال خوزستان در نخستین دیدار خود با الفتح عربستان موفق به شکست این تیم شد و در حال حاضر با کسب ۳ امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به لخویا در مکان دوم گروهB قرار دارد.
۶۰۰۲خبرنگار : پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار