پوستر یادمانی بیستمین سالروز سفر رهبرمعظم انقلاب به خوزستان رونمایی شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۱ ق٫ظ
پوستر یادمانی بیستمین سالروز سفر رهبرمعظم انقلاب به خوزستان رونمایی شد [ad_1] اهواز – ایرنا – تیزر و پوستر یادمانی بیستمین سالروز سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به خوزستان، دوشنبه شب در آئینی در مسجد صاحب الزمان (عج) اهواز با حضور رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های خوزستان رونمایی شد. به گزارش ایرنا رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های خوزستان در […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – تیزر و پوستر یادمانی بیستمین سالروز سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به خوزستان، دوشنبه شب در آئینی در مسجد صاحب الزمان (عج) اهواز با حضور رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های خوزستان رونمایی شد. به گزارش ایرنا رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های خوزستان در این آئین که جمعی از مردم اهواز حضور داشتند با تبریک بیستمین سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به عموم مردم ولایت مدار خوزستان اظهار کرد:استان خوزستان از ۱۸تا ۲۵ اسفند ۱۳۷۵ به مدت هشت روز میزبان رهبر معظم انقلاب بود و این سفر تاریخی خیر و برکات زیادی برای مردم خوزستان به ارمغان آورد.
حجت الاسلام سیدمحسن شفیعی به استقبال حماسی و بی نظیر مردم خوزستان از رهبر معظم انقلاب اشاره و در ادامه با بیان اینکه استقبال مردم استان از فرودگاه اهواز تا ورزشگاه تختی که محل سخنرانی تاریخی و پرشور معظم له بود هیچگاه از ذهن و دل مردم فراموش نخواهد شد افزود: در این سفر معنوی ، مردم استان جلوه هایی از عشق و ارادت قلبی خود را به امام و مرجع خود به نمایش گذاشتند.
وی با ابراز تاسف از اینکه در ثبت و ضبط سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به استان خوزستان کم کاری صورت گرفته ابراز امیدواری کرد دور دوم سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به خوزستان هرچه زودتر انجام شود ؛ هرچند معظم له در سال های اخیر به دلیل عشق و علاقه خاصش به استان خوزستان بارها در جمع کاروان های راهیان نور و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس حضور یافتند که نشانه قدرشناسی ایشان از مردم خوزستان و اهتمام به فرهنگ جهاد و شهادت است.
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های خوزستان ابراز امیدواری کرد با همراهی علما و مسئولان فرهنگی و اجرایی خوزستان ، بتوان در آینده ، همزمان با سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به استان ، مردم خوزستان همچون بسیاری از استان ها ، با رهبر انقلاب دیداری نزدیک و صمیمانه داشته باشند.
به گزارش ایرنا رهبر معظم انقلاب در سفر هشت روزه خود به خوزستان ، ضمن دیدار با مردم شهرهای آبادان ، خرمشهر ، هویزه ، دزفول ، از سد کرخه ، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر دیدن کردند.
معظم له در این سفر به دلیل شرایط نامساعد جوی نتوانستند به ایذه سفر کنند که پس از مدتی این دیدار در شهر ایذه انجام شد.
گفتنی است در سه روز آینده برنامه های فرهنگی از جمله برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به خوزستان تدارک دیده شده است.
طرح کشاورزی ۸۰۰ هزار هکتاری که بعدها به ۵۵۰هزار هکتار کاهش یافت از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به خوزستان در اسفند ۱۳۷۵ بود.
۶۰۶۵ / ۶۰۳۷
خبرنگار: محمدرضا بنوره ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار