مدیرکل صدا و سیمای خوزستان خبر داد:

پوشش لحظه ای مراسم پیاده روی اربعین حسینی از شبکه های استانی و سراسری/ انعکاس بیش از ۲۰۰۰ هزار دقیقه برنامه زنده و ضبطی از راهپیمایی اربعین

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۹ ق٫ظ
پوشش لحظه ای مراسم پیاده روی اربعین حسینی از شبکه های استانی و سراسری/ انعکاس بیش از ۲۰۰۰ هزار دقیقه برنامه زنده و ضبطی از راهپیمایی اربعین خوزستان- قلم ماندگار- مدیرکل صدا و سیمای خوزستان از پوشش لحظه ای مراسم پیاده روی اربعین حسینی از شبکه های استانی و سراسری خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰۰ هزار دقیقه برنامه زنده و ضبطی از راهپیمایی اربعین حسینی برای مخاطبان به دو زبان فارسی و عربی تهیه و درحال پخش است.

قلم ماندگار:

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری قلم ماندگار، از پوشش لحظه ای مراسم پیاده روی اربعین حسینی از شبکه های استانی و سراسری خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰۰ هزار دقیقه برنامه زنده و ضبطی از راهپیمایی اربعین حسینی برای مخاطبان به دو زبان فارسی و عربی تهیه و درحال پخش است.
مسلم رحیمی افزود: تیم های خبری و تولیدی صدا و سیمای مرکز خوزستان از شانزده روز قبل از اربعین حسینی با تمام تجهیزات و توان در نقطه صفر مرزی مستقر شده و لحظه به لحظه اخبار حرکت زوار به سمت عتبات عالیات در عراق را برای مخاطبان مخابره می کنند.
وی در ادامه از برقراری ارتباط زنده با بخش های مختلف خبری شبکه های سراسری، استانی، برون مرزی و نیز تهیه گزارش و مستند های مختلف به دو زبان فارسی و عربی خبر داد.
رحیمی همچنین به ایجاد کانال های اجتماعی برای اطلاع از آخرین اخبار و تولیدات اربعینی، در معاونت فضای مجازی مرک خوزستان اشاره کرد و گفت: تهیه و تولید انواع مستند با موضوع پیاده روی اربعین، تولید موشن گرافیک با موضوع رعایت نکات لازم برای زائرین کربلا، تهیه و تولید کلیپ های کوتاه و گزارشی، تولید عکس نوشت و پوستر اربعینی و معرفی برنامه های اربعینی صدا و سیما و خبر در شبکه های اجتماعی از دیگر اقدامات فضای مجازی مرکز  خوزستان است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان افزود:  همچنین از دیگر محتوای برنامه‌های صدا و سیمای مرکز خوزستان پیرامون محورهای زیارت اربعین حسینی و خطبه‌های حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) و بهره‌گیری از این حرکت عظیم معنوی که در واقع بزرگترین حرکت مردمی در جهان بشریت محسوب می‌شود، است که در برنامه‌ها به آن پرداخته خواهد شد.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار