پیام تبریک دکتر منصور آرزومند، رئیس شوراى هماهنگى انجمن هاى داروسازان استان خوزستان به مناسبت فرارسیدن سال نو

تاریخ انتشار: شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۵ ب٫ظ
پیام تبریک دکتر منصور آرزومند، رئیس شوراى هماهنگى انجمن هاى داروسازان استان خوزستان به مناسبت فرارسیدن سال نو دکتر منصور آرزومند، رئیس شوراى هماهنگى انجمن هاى داروسازان استان خوزستان فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، دکتر منصور آرزومند، رئیس شوراى هماهنگى انجمن هاى داروسازان استان خوزستان فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

“به نام یگانه هستی بخش”

خداوند منان را شاکریم بار دگر فرصت عطاء نمود تا تجدید دوباره حیات طبیعت که نشانه ای خارق العاده از قدرت لایزالش می باشد را بعینه مشاهده کنیم. دوباره، بهار نرم نرمک از راه می رسد و با خود، نوید نو شدن و نوای تازگی را سر میدهد. مشتاقانه باید دل سپرد به این نوید و نوا تا در این رهگذر، دل نیز جامه کهنه از تن برون زداید و رخت نو بپوشد و بپوشاند چرا که زنگار انباشته از یک سال نفس کشیدن و حرکت کردن، ممکن است آنقدر دل را تیره کرده باشد که چنین رنگی، قطعاً شایسته ورود به سالی جدید و تازه از عمر نیست؛ بدون شک دل حرمتی والا دارد و زدودن زنگار از رویش، وظیفه ای خطیر است و چه زمانی بهتر از در آستانه سال نو و بهار طبیعت؟؛

سالی که پشت سر گذاشتیم را شاید بتوان نقطه عطفی در حرکت رو به جلوی جامعه داروسازان کشور و استان قلمداد نمود که علیرغم چالشهاى کمرشکن صنفى که در راس آنها عدم پایبندى سازمانهاى بیمه گر به تعهدات خود می باشد تا نادیده انگاشتن خدمات حیاتى داروسازان در عرصه هاى مختلف صنفى دولتى و خصوصى، اما با این حال، همدلی و همراهی اکثریت قریب به اتفاق اعضاء بزرگ منش این جامعه از سنین مختلف، از تازه واردها تا با تجربه ها و ریش سفیدها، سبب شد همه و همه دست در دست هم با ترجمان واقعی معنای اتحاد و یکدلی، اهداف را به روشنی ترسیم نموده و گام های ارزنده ای جهت نیل به این اهداف بردارند. در واپسین روزهای سال نیز شاید اوج این همدلی، نمودی عینی به خود گرفت و خانه داروسازان استان در مکانی ملکی و مجهز و در خور شاءن با حضور استاندار محترم افتتاح گردید تا بتواند محفل و پایگاهی مطمئن برای پیگیری مطالبات و خواسته های به حق داروسازان پرتلاش خوزستانی باشد.

در سال جدید نیز تلاش خواهیم نمود تا حرکت رو به جلوی خود را با مشارکت یکایک اعضاء جامعه داروسازان استان و کشور، سرعتی مضاعف بخشیم و با تدوین استراتژی های مشخص و پیاده سازی برنامه عملیاتی مدنظر که قطعاً نقشه راهی بی نظیر برای دستیابی به اهداف و رسالت های مقدس صنف معزز داروسازان در استان می باشد، بتوانیم وظیفه و نقش خویش را در این حرکت مهم و اثربخش به خوبی ایفاء نماییم.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و بهار ١٣٩۶ به یکایک مردم شریف خوزستان، بالاخص داروسازان بی ادعا و تلاشگر استان و همکاران عزیزم در تمام نقاط کشور، از درگاه ایزد منان توفیق خدمتگزاری صادقانه و مخلصانه بیش از پیش به مردم و بیماران را مسئلت می نمایم و در این مسیر، دست یاری به سوی تمام داروسازانی دراز می کنم که می توانند با ایده ها، نظرات، انتقادات و راهنمایی های کارگشای خویش، ما را در این مهم، یاریگر باشند. سال نو بر یکایک شما خوبان مبارک و فرخنده باد.

“یا مقلب القلوب والابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال”

دکتر منصور آرزومند
رئیس شوراى هماهنگى انجمن هاى داروسازان استان خوزستان
نوروز ١٣٩۶

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار