پیام تبریک مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان بمناسبت سالروز ثبت جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ | ۱۹:۲۰ ب٫ظ
پیام تبریک مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان بمناسبت سالروز ثبت جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر سیدحکمت اله موسوی در پیامی فر رسیدن سالروز ثبت جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر را تبریک گفت.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان، امروز پنج شنبه ۵تیرماه ۱۳۹۹ مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان سالروز ثبت جهانی سازه های آبی شوشتر را تبرگفت.
در این پیام آمده است:
کشور عزیزمان ایران یکی از جلوه های کم نظیر مواریث فرهنگی ست که در بین کشورهای جهان در این زمینه حرف های بسیار برای گفتن دارد، استان زرخیز خوزستان نیز از حیث غنای میراث فرهنگی و تاریخی جایگاه ویژه ای را در کشور دارد که دارای هزاران اثر ملی و سه اثر جهانی ست که به شایستگی در فهرست میراث ملی و فهرست میراث جهانی ثبت شده اند.
اینجانب فرا رسیدن ۵تیرماه سالروز ثبت جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر، این شاهکار ارزشمند مهندسی آب جهان که نگاه همه ی کارشناسان، گردشگران داخلی و خارجی را به خود معطوف کرده است را به عموم ملت فرهنگ دوست کشورعزیزمان، خانواده بزرگ میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان بویژه مردم فرهنگ دوست و فرهنگ پرور شهرستان تاریخی شوشتر، همکاران گرانقدر و پرتلاش در میراث جهانی شوشتر، اداره میراث فرهنگی شوشتر و همه علاقمندان به میراث فرهنگی استان تبریک عرض می نمایم و از تلاش های ارزشمند همه مدیران، کارشناسان، دوستداران میراث فرهنگی و اصحاب رسانه برای میراث داری این اثر تاریخی ارزشمند قدردانی می نمایم.
امید است با پاسداشت همه ی مواریث فرهنگی و معنوی غنی کشورمان بتوانیم میراث دار ظرفیت های سترگ و کم نظیر فرهنگ، هنر و مواریث فرهنگی استان زیبای خوزستان باشیم، از خداوند مهربان برای همه تلاشگران عرصه میراث فرهنگی خوزستان، آرزوی سلامت و سعادت دارم.

سیدحکمت اله موسوی
مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار