پیام تبریک مدیر مخابرات منطقه خوزستان به مناسبت عید سعید فطر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۰ ب٫ظ
پیام تبریک مدیر مخابرات منطقه خوزستان به مناسبت عید سعید فطر خوزستان_ قلم ماندگار_ مدیرمخابرات منطقه خوزستان در پیامی عید سعید فطر را به تمامی کارکنان مخابرات استان تبریک گفت.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از  روابط عمومی، مدیر مخابرات منطقه خوزستان، در پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات، عید سعید فطر را به کارکنان  مخابرات  استان تبریک گفت.

در متن پیام تبریک رحیم فلاح زاده آمده است:
پایان هر عباداتی، عیدی است که برازنده آن عبادت است و رمضان در ایستگاه فطر به بار می نشیند و بال می گشاید. رمضان فصل وصل و فطر ضیافتگاه وصال است.
این روز پایان یک ماه وآغاز یک راه است. پایان اشکها ولبخندها، رحمتها وانتظارها، عفوها واستغفارها ولحظه های مناجات باخدا، و آغاز راهی برای بازگشت، فصلی برای شکفتن وترنمّی برای باز یافتن خود است.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات تمامی همکاران گرامی در مخابرات منطقه خوزستان، خانواده های معزز شهدا وجانبازان و همچنین بازنشستگان عزیز، طلوع ماه شوّال و فرا رسیدن عید سعید فطر وجشن پیروزی بر شیاطین درون را تبریک عرض نموده و امیدوارم کارکنان متعهد و خدوم در این عید بزرگ اسلامی، پس از یک ماه خودسازی وجهاد نفس، عزم خود را جزم کرده و در توسعه هرچه بیشتر صنعت ارتباطات و مخابرات که پیش زمینه حفظ و تداوم مصالح ومنافع ملی و اعتلای آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران است، همانند گذشته گام بردارند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار