پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان به مناسبت حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۰ ق٫ظ
پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان به مناسبت حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: حادثه کور تروریستی علاوه بر همه تلخی ها و رنج ها، روز گذشته بار دیگر صحنه انسان دوستی و نوع دوستی و اتحاد و پیوند ناگسستنی میان ملت و نیروهای مسلح مردمی و مکتبی ایران را به اثبات رساند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، در پیام دکتر علی خدادادی به مناسبت حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز آمده است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین

دست ناپاک و پلید استکبار این بار از آستین تروریست های تکفیری خون آشام و ددمنش بیرون آمد و ملت ایران را در ایام عزاداری سرور آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بار دیگر عزادار کرد و فرزندان پاک و بی گناه این مرز و بوم را به خاک و خون نشاند. تروریست های تکفیری وهابی و اربابان پلیدشان که از ایستادگی ملت ایران به ستوه آمده‌اند، به خیال خام خود با انتقامی کور جمعی از شهروندان خوزستان را به شهادت رساندند، غافل از آن که خون پاک این شهیدان گلگون کفن دامان آنها را خواهد گرفت و راهی زباله دان تاریخ خواهد کرد.

حادثه کور تروریستی علاوه بر همه تلخی ها و رنج ها، روز گذشته بار دیگر صحنه انسان دوستی و نوع دوستی و اتحاد و پیوند ناگسستنی میان ملت و نیروهای مسلح مردمی و مکتبی ایران را به اثبات رساند. نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی در اوج واقعه و به پیروی از مکتب عاشورای حسینی، بی دغدغه‌ی جان، فداکارانه هستی خود را در طبق اخلاص نهادند و صحنه هایی آفریدند که در تاریخ انسانیت و بشردوستی تا همیشه ماندگار خواهد شد. سربازان فداکار و رشید ملت سپر گلوله ها شدند و اجازه ندادند کمترین آسیبی به هم وطنانشان برسد. این است روحیه بشردوستی، انسانیت و فداکاری، این است تربیت مکتب حسینی(ع). اینها فرزندان حسین اند و مکتب عاشورا الگویشان است. آنها را از مشتی تروریست کوردل باک نیست.

اینجانب به نمایندگی از اعضای بشردوست هلال احمر خوزستان شهادت جمعی از هموطنان و شهروندان بی گناه و پاک را به ملت ایران، مردم همیشه قهرمان و شهید پرور خوزستان و خانواده های داغدار تسلیت می گویم و از خداوند سبحان برای خانواده های شهدا صبر جزیل و برای شهدای گلگون کفن تعالی مرتبت را مسئلت دارم و امیدوارم با سالار شهیدان حضرت حسین بن علی(ع) محشور شوند».

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار