پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته بزرگداشت مقام معلم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۸ ب٫ظ
پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته بزرگداشت مقام معلم مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی روز جهانی کارگر و هفته بزرگداشت مقام معلم را گرامیداشت.

 قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام دکتر حمید رضا گلپایگانی آمده است: تقارن دو روز کارگر و معلم از این منظر که این دو قشر تلاشگر و فرهیخته در شکل گیری بنیان های اساسی جامعه نقش محوری، مهم و برجسته ایفا می کنند را گرامی می دارم.

کارگران بازوان حرکت بسوی تولید و شکوفایی هستند و نقش بی بدیل آنان در توسعه، عمران، سازندگی، پیشرفت و پویایی صنعت و اقتصاد جوامع برای همه روشن و مبرهن است.

بی تردید قشر فرهنگی خاصه معلمان از منزلت و جایگاه رفیع در عرصه تعلیم و تربیت برخوردار می باشند زیرا آنان با چراغ علم و دانش موجب بالندگی علمی، رشد و تعالی نسل آینده ساز کشور بوده و هستند.

در شرایط تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا، معلمان ارجمند و کارگران گرانقدر با همت والا و تلاش زایدالوصف در اقصی نقاط میهن اسلامی بدون کوچکترین وقفه، نگذاشته اند چرخ تولید کشور و همچنین امر آموزش دچار ایستایی گردد.

ضمن پاسداشت یاد و خاطره اندیشمند شهید استاد مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم، از زحمات و تلاش های ارزشمند فرهنگیان فرهیخته، قدردانی نموده و برای مجموعه کارگران، کارکنان صنعت نفت، به ویژه همکاران بزرگوارم در شرکت ملی حفاری ایران آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان خاصه شب های قدر، ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام را تسلیت عرض می نمایم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار