پیروزی استقلال خوزستان در نخستین بازی جام قهرمانان آسیا

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۵۴ ب٫ظ
پیروزی استقلال خوزستان در نخستین بازی جام قهرمانان آسیا [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم استقلال خوزستان در نخستین دیدار خود در جام قهرمانان آسیا موفق به کسب پیروزی شد. به گزارش ایرنا، عصر روز دوشنبه دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و الفتح عربستان از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار شد که در پایان با نتیجه […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم استقلال خوزستان در نخستین دیدار خود در جام قهرمانان آسیا موفق به کسب پیروزی شد. به گزارش ایرنا، عصر روز دوشنبه دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و الفتح عربستان از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار شد که در پایان با نتیجه ۱ بر صفر به سود آبی های خوزستانی به پایان رسید.
در این دیدار که در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط عمان برگزار شد تیم استقلال خوزستان میزبان مسابقه بود و با لباس یک دست آبی از سمت راست به دروازه حریف توپ می زد.
صندلی های خالی ورزشگاه سلطان قابوس در حین بازی به چشم می خورد این در حالی است که اگر بازی در اهواز برگزار می شد شاید جایی برای نشستن نبود.
در این دیدار شیخ ویسی،طیبی، علایی، ماهینی، شیرزاد، سالاروند، مومنی، عاشوری، نانگ، افشین و بیت سعید ترکیب تیم استقلال خوزستان را تشکیل می دادند.
در ابتدای کار هر دو تیم محتاطانه بازی کردند اما در ادامه روند بازی به سود استقلال خوزستان بود و حریف عربستانی در ساختارهای دفاعی پر تعداد ظاهر شد.
نیمه نخست دیدار تیم های استقلال خوزستان و الفتح عربستان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اسیا در گروه B با نتیجه بدون گل به اتمام رسید.
بر اساس گزارش کنفدراسیون آسیا در پایان نیمه اول تیم استقلال خوزستان ۳۸/۳ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت همچنین ۶۱/۷ درصد توپ در اختیار بازیکنان الفتح بود.
در نیمه دوم بازی باز هم این استقلال خوزستان بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و حملات پر تعدادی بر روی دروازه الفتح انجام داد.
آرش افشین و آلویس نانگ که در این بازی کم فروغ ظاهر شدند در دقیقه ۷۲ بازی جایشان را به ساسان بهرانی و مهدی زبیدی دادند.
در دقیقه ۸۰ بازی سرانجام حملات استقلالی ها موثر واقع شد و ابوالفضل اعلایی بر روی ارسال پیمان شیرزادی از نقطه کرنر دروازه حریف عربستانی خود را باز کرد.
در این دیدار ابراهیم الموسی و عمر محمد از تیم الفتح و فرشاد سالاروند از تیم استقلال خوزستان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
تیم استقلال خوزستان با کسب این پیروزی ۳ امتیازی شد و در صدر جدول گروه B جای گرفت و باید منتظر نتیجه دیدار لخویا و الجزیره دو تیم دیگر این گروه باشد.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار