پیروزی بلند قامتان پالایش نفت آبادان برابر شیمیدر تهران در لیگ برتر بسکتبال

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۲ ب٫ظ
پیروزی بلند قامتان پالایش نفت آبادان برابر شیمیدر تهران در لیگ برتر بسکتبال [ad_1] آبادان – ایرنا – تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در بازی معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر، برابر شیمیدر تهران به پیروزی رسید. به گزارش ایرنا این دیدار عصر دوشنبه در سالن ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد و بلند قامتان پالایش نفت با نتیجه ۹۳ بر ۸۲ حریف خود را از پیش رو برداشتند.هر دو […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در بازی معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر، برابر شیمیدر تهران به پیروزی رسید. به گزارش ایرنا این دیدار عصر دوشنبه در سالن ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد و بلند قامتان پالایش نفت با نتیجه ۹۳ بر ۸۲ حریف خود را از پیش رو برداشتند.
هر دو تیم در کوارتر نخست پایاپای یکدیگر پیش رفتند و تیم شیمیدر تهران با شوت های سه امتیازی بازیکن آمریکایی خود ۲۶ بر به برتری رسید.
در کوارتر دوم رقابت، این تیم پالایش نفت آبادان بود که با درخشش ۲ بازیکن خارجی خود کنترل بازی را در اختیار گرفت و ۲۳ بر ۱۳ صاحب پیروزی شد.
نفتی های آبادان در کوارتر سوم نیز با فشار هواداران خود و با بازی خوب تیمی موفق شدند ۲۸ بر ۱۹ پیروزی را کسب کنند.
اما در کوارتر چهارم تیم شیمیدر برای فرار از شکست روی به بازی هجومی آورد و پایاپای میزبانش پیش رفت و با نتیجه ۲۴ بر ۲۰ پیروز شد اما در پایان این دیدار شکست را پذیرا شد.
تیم پالایش نفت آبادان با این پیروزی تنها تیمی بود که در دور برگشت مسابقات لیگ برتر تمامی حریفان خود را شکست داد و با ۳۳ امتیاز پس از پتروشیمی ۳۴ امتیازی در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.
دور سوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می شود.
۷۱۰۴/۶۱۲۵**خبرنگار: مسعود گادار**انتشار دهنده: سید بهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار