پیروزی پالایش نفت آبادان در خانه شهرداری تبریز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۱ ب٫ظ
پیروزی پالایش نفت آبادان در خانه شهرداری تبریز [ad_1] آبادان – ایرنا- تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان از هفته هجدهم لیگ برتر در وقت های اضافه میزبانش شهرداری تبریز را شکست داد. به گزارش ایرنا این دیدار عصر پنجشنبه در مجموعه ورزشی صدرای تبریز برگزار شد که در پایان این رقابت، پالایش نفت آبادان در وقت‌های اضافه با نتیجه ۸۹ بر ۸۲ پیروزشد.پالایش […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا- تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان از هفته هجدهم لیگ برتر در وقت های اضافه میزبانش شهرداری تبریز را شکست داد. به گزارش ایرنا این دیدار عصر پنجشنبه در مجموعه ورزشی صدرای تبریز برگزار شد که در پایان این رقابت، پالایش نفت آبادان در وقت‌های اضافه با نتیجه ۸۹ بر ۸۲ پیروزشد.
پالایش نفت آبادان با غلبه بر شهرداری تبریز، شکست‌ناپذیری خود را در لیگ برتر بسکتبال کشور تداوم بخشید.
نفتی‌ها در وقت‌های معمول، بازی پایاپای را با میزبان خود به انجام رساندند اما این دیدار در وقت‌های عادی در عدد ۷۳ به‌تساوی انجامید تا وقت اضافه پیروز این دیدار را مشخص کند.
سرانجام نفتی‌ها با دوندگی و تجربه بیشتر در پنج دقیقه وقت اضافه موفق شدند بر حریف خود چیره شده و نتیجه ۸۹ بر ۸۲ را رقم زنند.
نفت آبادان کوارترهای اول و چهارم با نتایج ۲۶ بر ۱۶ و ۱۹ بر ۱۳ را به سود خود پایان بردند و در مقابل شهرداری در زمان‌های دوم و سوم با نتایج ۲۳ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۳ به سود خود به پایان برد.
وقت اضافه این دیدار نیز با حساب ۱۶ بر ۹ به سود نفت آبادان خاتمه یافت.
نماینده آبادان با این پیروزی خارج از خانه ضمن اینکه روند شکست‌ناپذیری خود را در لیگ برتر بسکتبال کشور حفظ کرد، با ۳۱ امتیاز همچنان مکان دوم جدول را در اختیار دارد.
پالایش نفت آبادان، هفته آینده و عقب‌افتاده این پیکارها، روز دوشنبه در آبادان میزبان شیمیدر تهران است.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:مسعود گادار ** انتشار دهنده:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار