پیش بینی انجام بیش از ۵ میلیون گردشگر نوروزی در خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۰۴ ب٫ظ
پیش بینی انجام بیش از ۵ میلیون گردشگر نوروزی در خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت:به لحاظ مناسب بودن وضع آب و هوایی و حضور کاروان راهیان نور و مسافران نوروزی،پیش بینی می شود، در تعطیلات نوروزی ۹۶ بیش از ۵ میلیون گردشگر به استان سفر کنند. مسعود مصدقی چهارشنبه در حاشیه برگزاری مانور ترافیک سفرهای […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت:به لحاظ مناسب بودن وضع آب و هوایی و حضور کاروان راهیان نور و مسافران نوروزی،پیش بینی می شود، در تعطیلات نوروزی ۹۶ بیش از ۵ میلیون گردشگر به استان سفر کنند. مسعود مصدقی چهارشنبه در حاشیه برگزاری مانور ترافیک سفرهای نوروزی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:همه ساله از ۲۵ اسفندماه تا ۱۴ فروردین طرح جابجایی مسافران نوروزی برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران ورودی به استان برگزار می شود تا ایمنی عبور و مرور مسافرین نوروزی در راه های استان ارتقاء یابد.
مصدقی ادامه داد:با توجه به اینکه آغاز طرح از امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند می باشد مانور ترافیک سفرهای نوروزی اجرا شد.
وی بیان کرد:استا ن خوزستان حدود ۱۴ هزار کیلومتر مسیر جاده ای دارد که حدود ۶۰درصد آن روستایی و مابقی راه های اصلی و فرعی می باشند که حدود ۱۲۰میلیون تردد سالانه درشبکه راه های استان ثبت شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه در این استان ۱۳ یادمان شهدای دفاع مقدس وجود دارد، اظهار کرد:این استان همه ساله میهمان کاروان های زیارتی راهیان نور است که برای افزایش ایمنی سفر، همکاری بین بخشی دستگاه های خدمت رسان هلال احمر، اورژانس و راهداری و پلیس نیاز است .
مصدی افزود :در زمینه ITS «سامانه هوشمند جاده ای» اقدامات مناسبی در استان انجام شده و۵۱۰کیلومتر از راه های شریانی پرتردد، به دستگاه های سرعت سنج و ثبت تخلف مجهز شده است.
وی ادامه داد : در طرح نوروزی سال ۹۶ یکهزار دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین مربوط به حوزه راهداری، پلیس و اورژانس در جاده های استان خدمت رسانی می کنند و امیدواریم در جاده ها خروجی موثری در ایمنی سفر مسافران داشته باشیم.
مانورترافیک سفرهای نوروزی خوزستان روز چهارشنبه با حضور مدیران کل راهداری و حمل ونقل جاده ای، پلیس راه، هلال احمر و امداد و نجات جاده ای در اتوبان اهواز- اندیمشک برگزار شد.
۷۱۶۵/
خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد **

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار