پیش بینی بارندگی ۱۸ میلیمتری در اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۲ ب٫ظ
پیش بینی بارندگی ۱۸ میلیمتری در اهواز [ad_1] اهوزا – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: با ورود موج جدید بارندگی به استان از شامگاه یکشنبه بارندگی تا حد ۱۸ میلیمتر در اهواز پیش بینی می شود. کوروش بهادری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از یکشنبه شب تا اوایل وقت سه شنبه موج جدید بارشی وارد […]

[ad_1]


اهوزا – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: با ورود موج جدید بارندگی به استان از شامگاه یکشنبه بارندگی تا حد ۱۸ میلیمتر در اهواز پیش بینی می شود. کوروش بهادری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از یکشنبه شب تا اوایل وقت سه شنبه موج جدید بارشی وارد خوزستان می شود و بیشتر نقاط این استان به ویژه شمال و شرق استان را در بر می گیرد.
وی ادامه داد: موج دیگر بارندگی در هفته جاری از روز چهارشنبه خوزستان را در بر خواهد گرفت.
وی افزود: در هفته جاری وزش باد شدید نیز پیش بینی می شود اما به دلیل بارندگی، احتمال وقوع گرد و غبار کم است.
بهادری گفت: در این مدت، بارش برف در ارتفاعات از جمله ایذه، دهدز و باغملک، دور از انتظار نیست.
مدیر کل هواشناسی خوزستان ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته اهواز با ۲۴ و دهدز با سه درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۲۳ و ۱۳ درجه سانتیگراد در نوسان است.
رطوبت نسبی ۹۷درصدی روز شنبه در اهواز، باعث بروز پدیده مه گرفتگی شدید شد که وقوع این پدیده پس از گرد و غبار اخیر، باعث قطع برق، آب و تعطیلی مدارس و ادارات در ۱۱ شهرستان خوزستان شد.
۳۰۰۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار