پیش بینی هفته ای پربارش برای خوزستان

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۵ ب٫ظ
پیش بینی هفته ای پربارش برای خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: آسمان خوزستان هفته آینده پر بارش خواهد بود. کوروش بهادری جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: از نیمه هفته آینده سامانه بارشی وارد خوزستان می شود که تمامی نقاط استان را تحت تاثیر قرار می دهد و پیش بینی می شود […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: آسمان خوزستان هفته آینده پر بارش خواهد بود. کوروش بهادری جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: از نیمه هفته آینده سامانه بارشی وارد خوزستان می شود که تمامی نقاط استان را تحت تاثیر قرار می دهد و پیش بینی می شود تا پایان هفته شاهد بارش باران در خوزستان باشیم.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته برخی نقاط در خوزستان شاهد بارش باران خفیف بودند که بیشترین میزان بارش در منطقه رادار اهواز با یک میلیمتر گزارش شده است.
بهادری عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۲۳٫۷ درجه سانتیگراد و دهدز با چهاردرجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در خوزستان داشتند.
مدیر کل هواشناسی خوزستان افزود: حداکثر دمای هوای اهواز در این مدت به ۲۴ درجه سانتیگراد و کمترین دمای به ۱۲ درجه سانتیگراد بود.
اداره کل هواشناسی استان خوزستان بروز پدیده گرد و غبار را برای روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در اهواز پیش بینی کرده بود که به گفته مدیر کل هواشناسی استان خوزستان به دلیل شدید نبودن وزش باد، رطوبت و بارش خفیف باران در برخی نقاط خوزستان به ویژه مناطق جنوبی پدیده گرد و غبار خفیفی پنجشنبه در اهواز رخ داد.
۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار