پیش بینی گرد و غبار در اهواز برای روز جمعه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۴ ب٫ظ
پیش بینی گرد و غبار در اهواز برای روز جمعه [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار و کاهش دید در شهر اهواز و حومه در برخی ساعات روز جمعه پیش بینی می شود. کوروش بهادری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز جمعه به دلیل وزش باد شدید تا ۱۰ متر بر ثانیه یا […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار و کاهش دید در شهر اهواز و حومه در برخی ساعات روز جمعه پیش بینی می شود. کوروش بهادری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز جمعه به دلیل وزش باد شدید تا ۱۰ متر بر ثانیه یا حدود ۴۰ کیلومتر بر ساعت، برخی از کانون های داخلی گرد و غبار فعال می شوند و در نتیجه گرد و غبار و کاهش دید تا یک هزار و یک هزار و ۵۰۰ پیش بینی می شود و شدید نیست.
وی افزود: از روز پنجشنبه نیز شاهد ورود موج ناپایدار ضعیف به خوزستان هستیم که باعث افزایش ابر و بارش پراکنده و رگباری در برخی نقاط خوزستان به ویژه در روز جمعه می شود؛ ضمن اینکه خلیج فارس نیز مواج است.
بهادری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته آبادان و امیدیه با ۲۷ و ایذه و دهدز با ۶ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط خوزستان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۲۶ و ۱۵ درجه سانتیگراد در نوسان است و تغییرات دمایی هوا محسوس نیست.
۳۰۰۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار