پیش بینی گرد و غبار در برخی نقاط خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۱ ق٫ظ
پیش بینی گرد و غبار در برخی نقاط خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، در روز سه شنبه به دلیل وزش باد، انتظار برخاستن غبار طی ساعاتی در مناطق غربی وجود دارد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اداره کل هواشناسی خوزستان از اواسط روز سه شنبه با عبور موج ناپایدار ضعیف، شاهد افزایش ابر و […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، در روز سه شنبه به دلیل وزش باد، انتظار برخاستن غبار طی ساعاتی در مناطق غربی وجود دارد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اداره کل هواشناسی خوزستان از اواسط روز سه شنبه با عبور موج ناپایدار ضعیف، شاهد افزایش ابر و سپس بارش های پراکنده و خفیف در برخی نقاط استان تا اواخر روز چهارشنبه خواهیم بود.
در ۲۴ ساعت گذشته آغاجاری با ۲۶٫۶ و ایذه با ۶٫۶ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۲۷ و ۱۵ درجه سانتیگراد در نوسان است.
بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان در چند روز گذشته خوزستان شاهد بارندگی های نسبتا خوبی بود که بیشترین میزان بارندگی ۷۲ ساعت گذشته در آغاجاری ۸۷٫۶ ، ماهشهر ۷۲، دهدز ۶۰، امیدیه ۵۷٫۳، شادگان ۴۹، بهبهان ۳۹٫۹، آبادان ۳۱٫۷، هندیجان ۳۳٫۳، ایذه ۲۳٫۸ و اهواز ۱۲ میلی متر اعلام شده است.
۳۰۰۴/۶۰۶۴
خبرنگار: خاطره غفاری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار