پیش بینی گرد و غبار در روزهای پایان هفته برای خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۵ ب٫ظ
پیش بینی گرد و غبار در روزهای پایان هفته برای خوزستان [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:روزهای پنجشنبه و جمعه شاهد وزش باد قابل ملاحظه در استان خواهیم بود. کوروش بهادری روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این پدیده ممکن است برای ساعاتی کاهش کیفیت هوا و گرد و غبار را به همراه داشته باشد اما این وضعیت […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:روزهای پنجشنبه و جمعه شاهد وزش باد قابل ملاحظه در استان خواهیم بود. کوروش بهادری روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این پدیده ممکن است برای ساعاتی کاهش کیفیت هوا و گرد و غبار را به همراه داشته باشد اما این وضعیت موقت خواهد بود و بارش های پراکنده بر آن‌ها تاثیر خواهد گذاشت.
وی اظهار کرد:موج بارشی با ارسال امواج ناپایدار به سوی نیمه غربی کشور و خوزستان موجب شده تا اوسط روز یکشنبه هفته آینده شاهد بارش‌های پراکنده و رگباری در بخش هایی از استان باشیم.
وی افزود: این بارش‎ها خفیف هستند و قابل ملاحظه برای کشاورزان نخواهد بود بلکه فقط موجب تلطیف هوا و کم شدن آلاینده های موجود در جو می‌شوند.
بهادری با بیان این که روز دوشنبه در ماهشهر و آقاجاری شاهد بارش های پراکنده بودیم بیان کرد: امروز در اهواز، آبادان، خرمشهر ، و نقاط شمالی استان مانند ایذه و دهدز شاهد بارش های پراکنده هستیم که این وضعیت تا روز یکشنبه ادامه دارد.
وی افزود: روند افزایش دما نیز طی چند روز آینده پیش بینی می شود و ممکن است دمای هوا از ۴۰ درجه سانتی گراد هم عبور کند.
روز گذشته امیدیه و آغاجاری با داشتن دمای ۳۹ درجه سانتیگراد بالای صفر بیشترین دمای هوا را طی روزهای اخیر تجربه کردند.
مدیر کل هواشناسی خوزستان اظهار کرد: دمای هوای امروز اهواز به ۳۸ درجه سانتیگراد می‌رسد که به خاطر وجود ابر یک درجه کاهش نسبت به روز قبل دارد و ایذه با ۱۲ درجه بالای صفر تا این لحظه خنکترین نقطه استان است.
۷۱۶۴/۶۰۶۸
خبرنگار: عاطفه جوادی** انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار