پیش بینی گرد و غبار محلی در خوزستان در روزهای پایانی هفته جاری

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۳۲ ب٫ظ
پیش بینی گرد و غبار محلی در خوزستان در روزهای پایانی هفته جاری [ad_1] اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، از اواسط وقت فردا چهارشنبه سی ام فروردین ماه تا اواخر هفته جاری به علت گرادیان فشار هوای سطح زمین، انتظار وزش بادهای قابل ملاحظه همراه با گرد و غبار محلی وجود دارد. به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پورتال اداره کل […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، از اواسط وقت فردا چهارشنبه سی ام فروردین ماه تا اواخر هفته جاری به علت گرادیان فشار هوای سطح زمین، انتظار وزش بادهای قابل ملاحظه همراه با گرد و غبار محلی وجود دارد. به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، طی امروز تا فردا در سطوح فوقانی جو عبور امواج ناپایداری از روی استان مشهود است که علاوه بر افزایش ابر سبب بارش های پراکنده با احتمال رعد و برق در بخش هایی از استان می شود.
بر اساس این گزارش، روند افزایش دما همچنان ادامه دارد و طی ۲۴ ساعت گذشته دزفول با ۲۹ و دهدز با ۱۳٫۸ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۲۰ و ۳۰ درجه سانتیگراد در نوسان است.
بر اساس این گزارش، طی ۲۴ ساعت گذشته برخی نقاط استان شاهد بارندگی های خفیفی بوده به صورتی که میزان بارندگی در بهبهان ۱٫۷ و آبادان نیم میلیمتر اعلام شده است.
۳۰۰۴/۶۱۲۵ دریافت کننده خبر:خاطره غفاری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار