پیکرهای مطهر ۱۶۵ شهید دفاع مقدس از آبراه اروندرود وارد میهن اسلامی شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۹ ب٫ظ
پیکرهای مطهر ۱۶۵ شهید دفاع مقدس از آبراه اروندرود وارد میهن اسلامی شد [ad_1] آبادان – ایرنا – همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، پیکرهای پاک ۱۶۵ شهید والامقام دفاع مقدس پیش از ظهر یکشنبه از طریق مرز آبی اروندرود در جنوب غربی خوزستان وارد میهن اسلامی شد. به گزارش ایرنا این پیکرهای نورانی در روزهای اخیر در مناطق جنگ تحمیلی در استان‌های بصره و العماره […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، پیکرهای پاک ۱۶۵ شهید والامقام دفاع مقدس پیش از ظهر یکشنبه از طریق مرز آبی اروندرود در جنوب غربی خوزستان وارد میهن اسلامی شد. به گزارش ایرنا این پیکرهای نورانی در روزهای اخیر در مناطق جنگ تحمیلی در استان‌های بصره و العماره عراق از سوی گروه‌های تفحص کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح کشف شده‌اند.
این رزمندگان در عملیات‌های والفجر ۸، کربلای ۴، رمضان، خیبر، بدر، والفجر مقدماتی، والفجر ۱، محرم و تک‌های دشمن در سال ۶۷ در این مناطق به شهادت رسیده بودند.
این پیکرهای مطهر روز یکشنبه همزمان با سالروز رحلت حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا از طریق آبراه اروندرود وارد اسکله اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر شده و مورد استقبال جمعی از مردم قدرشناس آبادان و خرمشهر، مسئولان محلی و استانی، همرزمان شهیدان و جمعی از ایثارگران قرار گرفتند.
پیکرهای این شهدا هنگام ورود به کشور با حضور یگان‌ های تشریفات اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر، مردم و کاروان‌های راهیان نور مورد استقبال قرار گرفتند.
قرار است پیکر این شهدای دفاع مقدس، عصر روز یکشنبه ۲۲ اسفند برای برگزاری آیین وداع به شهر مقاوم دزفول منتقل شوند.
بر اساس برنامه پیکرهای این شهدای گمنام پس از عبور از خیابان امام خمینی (ره) دزفول و حرکت به سمت آستانه متبرک حضرت سبزقبا(ع) در میان استقبال باشکوه مردم ولایتمدار دزفول تا حسینیه ثارا… این شهر تشییع، و آئین شبی با شهدا در کنار پیکرهای مطهر قهرمانان هشت سال دفاع مقدس برگزار می شود.
۷۱۰۰/۶۱۲۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: کمیله حجازی ** تنظیم:سیدبهادر حسینی انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار