پیکر مادر شهیدان احمد و حمید شاهمرادی در گتوند تشییع شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۱ ق٫ظ
پیکر مادر شهیدان احمد و حمید شاهمرادی در گتوند تشییع شد [ad_1] گتوند – ایرنا – پیکر مطهر مادر شهیدان احمد وحمید شاهمرادی از شهدای دوران دفاع مقدس روز چهارشنبه با حضور اقشار مختلف مردم در گتوند تشییع شد. به گزارش ایرنا در این آئین که با حضور فرماندار ، امام جمعه و دیگر اقشار مختلف شهرستان گتوند برگزار شد پیکر پاک حاجیه خانم فرنگ عبدی […]

[ad_1]


گتوند – ایرنا – پیکر مطهر مادر شهیدان احمد وحمید شاهمرادی از شهدای دوران دفاع مقدس روز چهارشنبه با حضور اقشار مختلف مردم در گتوند تشییع شد. به گزارش ایرنا در این آئین که با حضور فرماندار ، امام جمعه و دیگر اقشار مختلف شهرستان گتوند برگزار شد پیکر پاک حاجیه خانم فرنگ عبدی گتوندی مادر شهیدان احمد و حمید شاهمرادی از منزل آن مرحومه تا گلزار شهدای گتوند تشییع و پس از اقامه نماز در جوار شهدا به خاک سپرده شد.
مرحومه عبدی گتوندی صبح سه شنبه ۱۵فروردین ماه در سن ۷۸ سالگی بعلت کهولت سن دار فانی را وداع گفت.
در این آیین حجت الاسلام سیدمحمدرضا صدر هاشمی از روحانیون برجسته شهرستان گتوند برپیکر مطهر مادر شهیدان شاهمرادی نماز میت اقامه کرد.
در این مراسم پیام تسلیت حجت الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور خوانده شد.
شهید احمد شاهمرادی سال ۱۳۶۵در سن ۱۹ سالگی در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید حمید شاهمرادی نیز سال ۱۳۶۵ در سن ۱۶ سالگی آسمانی شد و پیکر پاکش بعد از ۲۷ سال در مرداد ماه ۱۳۹۲ در گلزارشهدای گتوند به خاک سپرده شد.
به گزارش ایرنا زنده یاد حاج عبدالرضا شاهمرادی همسر مرحومه عبدی گتوندی و پدر شهیدان احمد و حمید صبح شنبه پنجم فروردین ماه در سن ۸۷ سالگی بعلت کهولت سن دار فانی را وداع گفت.
مردم شهرستان ۷۴هزار نفری گتوند در شمال خوزستان ۳۴۷ شهید راتقدیم انقلاب کردند.
۷۴۶۷/۶۰۶۸ خبرنگار:باقرابراهیمی**انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار