پیکر مطهر یک شهید گمنام در دزفول تشییع شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۶ ب٫ظ
پیکر مطهر یک شهید گمنام در دزفول تشییع شد [ad_1] دزفول – ایرنا – پیکر پاک و مطهر یکی از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس روز پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دزفول تشییع شد. به گزارش ایرنا اقشار مختلف مردم دزفول صبح روز پنجشنبه در قالب دسته جات عزادار در آئین تشییع پیکر مطهر این شهید شرکت کرده و […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – پیکر پاک و مطهر یکی از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس روز پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دزفول تشییع شد. به گزارش ایرنا اقشار مختلف مردم دزفول صبح روز پنجشنبه در قالب دسته جات عزادار در آئین تشییع پیکر مطهر این شهید شرکت کرده و با آرمان های بلند شهدا تجدید بیعت کردند.
این شهید گمنام در سال ۱۳۶۳ در منطقه شرق دجله به شهادت رسیده بود.
آیت الله محسن حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری که برای شرکت در آئین تشییع پیکر مطهر این شهید گمنام به دزفول سفر کرده بود در میدان آزادی دزفول بر پیکر مطهر این شهید نماز اقامه کرد.
وی همچنین در سخنان کوتاهی بر ادامه راه شهدا تاکید کرد و گفت: اقتدار و عزت ایران اسلامی حاصل جانفشانی شهداست که باید نام و یاد آنها همواره گرامی داشته شود.
پیکر مطهر این شهید پس از تشییع از میدان آزادی شهر دزفول تا آستان متبرک حضرت سبزقبا(ع) با حضور هیات های عزادار برای خاکسپاری به آموزشگاه نظامی شهید مهدی باکری انتقال یافت.
پیکر مطهر این شهید روز چهارشنبه در میان استقبال خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم به دزفول منتقل شد.
پیکر مطهر یک شهید گمنام نیز روز چهارشنبه در تیپ حضرت مهدی (عج) در محل پادگان کرخه تشییع و به خاک سپرده شد.
مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس ۲ هزار و ۶۰۰ شهید تقدیم کرده اند.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. rolex replicas   ۱۰/۰۹/۱۳۹۹  

    and still get the garmin accurate gps

    https://gamesphile.com/disclaimer/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار