پیکر یک غواص در یکی از انهار اروندکنار آبادان پیدا شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۲ ب٫ظ
پیکر یک غواص در یکی از انهار اروندکنار آبادان پیدا شد [ad_1] آبادان – ایرنا – پیکر یک غواص روز چهارشنبه در حاشیه روستای نهرابوفلفل از توابع اروندکنار شهرستان آبادان پیدا شد. یک مقام مطلع پنجشنبه در این خصوص به ایرنا گفت:روز گذشته در حاشیه نهر روستای ابوفلفل اروندکنار هنگامی که یکی از ساکنان در حال لایروبی نهر بود، با لباس غواصی برخورد می کند.وی که […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – پیکر یک غواص روز چهارشنبه در حاشیه روستای نهرابوفلفل از توابع اروندکنار شهرستان آبادان پیدا شد. یک مقام مطلع پنجشنبه در این خصوص به ایرنا گفت:روز گذشته در حاشیه نهر روستای ابوفلفل اروندکنار هنگامی که یکی از ساکنان در حال لایروبی نهر بود، با لباس غواصی برخورد می کند.
وی که خواست نامش فاش شود، افزود:پس از جست و جوی بیشتر، تکه هایی استخوان که سال های سال در خاک حاشیه نهر دفن شده بود، کشف می شود.
این مقام مطلع افزود:با توجه به اینکه عملیات والفجر ۸ که منجر به فتح شهر فاو عراق شد، بیستم بهمن ماه ۱۳۶۴ در منطقه اروندکنار آبادان انجام شد احتمال دارد این آثار مربوط به شهدای غواص باشد.
هم اکنون یادمان شهدای علمیات والفجر۸ در محل برگزاری این عملیات بنا شده که در آن پیکر هشت شهید گمنام عملیات در آن مدفون است.
سالانه بیش از ۲ میلیون نفر از کاروان های راهیان نور از یادمان شهدای عملیات والفجر۸ دیدن می کنند.
اروندکنار در ۴۵ کیلومتری جنوب آبادان قرار دارد.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: محسن بهاروند
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار