انتقاد عضو شورای شهر اهواز:

چرا نخاله‌های ساختمانی سال‌ها در مناطق شهری اهواز انباشته شد؟

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۴ ق٫ظ
چرا نخاله‌های ساختمانی سال‌ها در مناطق شهری اهواز انباشته شد؟ عضو شورای شهر اهواز گفت: طی سالیان طولانی نخاله‌های ساختمانی در نزدیک‌ترین محل تخلیه می‌شد و اکنون حجم زیادی از نخاله‌ها در سطح شهر اهواز وجود دارد که این نخاله‌ها به تدریج جمع‌آوری می‌شوند.

قلم ماندگار:

محمدرضا ایزدی  با اشاره به وضعیت نخاله‌های ساختمانی در مناطق هشتگانه شهری اهواز، اظهار کرد: طی سالیان طولانی نخاله‌های ساختمانی که به وسیله خودروهای سنگین حمل می‌شدند در نزدیک‌ترین محل بارگیری نخاله‌ها، تخلیه می‌شد.
وی افزود: تخلیه نخاله‌های ساختمانی در نزدیک‌ترین محل به سود راننده خودرو بود تا مسافت زیادی را طی نکند و با کمترین هزینه نخاله‌ها را بارگیری و تخلیه کند.
عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه شهرداری باید از این تخلفات جلوگیری می‌کرد، تصریح کرد: از حدود نه ماه پیش با سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز در  این زمینه صحبت کردیم و سیستم GPS بر همه خودروهای حمل نخاله نصب شد که از طریق این سیستم نحوه بارگیری و تخلیه نخاله‌های ساختمانی توسط راننده رصد می‌شود.
ایزدی بیان کرد: پس از این اقدام، دیگر نخاله‌های ساختمانی در مناطق شهری تخلیه نشده است اما به دلیل اینکه طی سالیان طولانی نخاله‌های ساختمانی در نزدیک‌ترین محل تخلیه می‌شد، حجم زیادی از نخاله‌ها در سطح شهر وجود دارد.
عضو شورای شهر اهواز گفت: سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز پس از نصب GPS بر خودروهای سنگین، دیگر نخاله‌های ساختمانی را در مناطق شهری که محل تردد و سکونت مردم بود، تخلیه نکرد.
وی افزود: علاوه بر این شهرداری نخاله‌های ساختمانی را که در معرض دید بودند، بارگیری و در جاده ساحلی بعد از پارک ساحلی که تا پل صنایع فولاد امتداد دارد، تخلیه کرده است. این نخاله‌ها در جاهای گود تخلیه می‌شوند تا بتوانند جاده ساحلی را به سمت پل صنایع فولاد امتداد بدهند.
ایزدی با بیان اینکه نخاله‌های ساختمانی می‌تواند خاک جاده ساحلی را محکم کند، تصریح کرد: نخاله‌های ساختمانی در مناطق شهر اهواز از گذشته وجود داشته‌اند و شهرداری اهواز به تدریج این نخاله‌های ساختمانی را جمع‌آوری می‌کند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار