چند انتصاب جدید با حکم استاندار خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۲ ب٫ظ
چند انتصاب جدید با حکم استاندار خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در احکامی جداگانه سرپرست فرمانداری گتوند ، مدیرکل امور اداری مالی استانداری ، مشاور عمرانی و زیربنایی و و مشاور امنیتی خود را منصوب کرد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ، استاندار خوزستان در حکمی لفته دورکوندی را به عنوان […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در احکامی جداگانه سرپرست فرمانداری گتوند ، مدیرکل امور اداری مالی استانداری ، مشاور عمرانی و زیربنایی و و مشاور امنیتی خود را منصوب کرد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ، استاندار خوزستان در حکمی لفته دورکوندی را به عنوان مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خوزستان ، علی خدری غریبوند را به عنوان سرپرست فرمانداری گتوند ،داریوش ممبینی را به عنوان مشاور عمرانی و زیربنایی و علی بختیار پور را به عنوان مشاور امنیتی خود منصوب کرد.
همچنین از سوی استاندار خوزستان سیدحمید حسینی به سمت سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان هفتکل و علی محمد زنگنه کورکی به عنوان سرپرست بخشداری میداوود شهرستان باغملک منصوب کرد.
بنا به همین گزارش شریعتی همچنین علی حسین حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان را به عنوان رئیس ستاد انتخابات خوزستان ،قدرت الله دهقان به عنوان عضو و رئیس ستاد امنیت انتخابات ،جمال عالمی نیسی به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ،حبیب الله فضل الله پور به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات ،شهاب رزمی به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع رسانی ،خسرو پیرهادی به عنوان عضو و رئیس کمیته حراست و استعلامات ،سید لطف الله هاشمی به عنوان عضو و رئیس کمیته حقوقی ستاد انتخابات ،محسن سزاری به عنوان عضو و رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات ،رستم عیدی پور به عنوان مسئول آموزش ستاد انتخابات و بهنام مریدی به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شدند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا جمعه ۲۹اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
ستاد انتخابات استان خوزستان دو هفته فعالیت رسمی خود را بر اساس جدول تنظیمی وزارت کشورشروع کرد.
۶۰۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:محمدرضا بنوره*انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار