چند خبر از دهه فجر در دشت آزادگان هندیجان و شوشتر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۷ ق٫ظ
چند خبر از دهه فجر در دشت آزادگان هندیجان و شوشتر [ad_1] اهواز – ایرنا – به مناسبت دهه فجر چند پروژه عمرانی در شهرستان های دشت آزادگان و هندیجان به بهره برداری رسید. دشت آزادگان: به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان، نادر عمید زاده فرماندار این شهرستان در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی دهه فجر این شهرستان گفت: […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – به مناسبت دهه فجر چند پروژه عمرانی در شهرستان های دشت آزادگان و هندیجان به بهره برداری رسید. دشت آزادگان: به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان، نادر عمید زاده فرماندار این شهرستان در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی دهه فجر این شهرستان گفت: ۳۲ پروژه در زمینه های مختلف عمرانی اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال از اعتبارات داخلی وزارت کشور به مناسبت دهه فجر به بهره برداری رسید.
این آیین که مسئولان محلی در آن شرکت داشتند به صورت نمادین در روستاهای جلالیه و مرعی از توابع این شهرستان برگزار شد.
همچنین در آیینی بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای مسیرحمودی دشت آزادگان به مناسبت دهه فجر آغاز شد.
در این پروژه ۳۲ هزار متر شبکه گذاری و با۳۰۰ انشعاب،۸۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند. برای این پروژه ۳۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
***
هندیجان : به مناسبت دهه مبارک فجر، یک باب خانه بهداشت در روستای کریم آباد از توابع بخش چم خلف عیسی شهرستان هندیجان بهره برداری شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان گفت:هم اکنون ۱۶ خانه بهداشت در سطح این شهرستان به ارائه خدمت به روستائیان مشغول هستند.
ناصر حاتم زاده گفت: خانه بهداشت روستای کریم آباد با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال ساخته و تجهیز شده است.
وی گفت: این خانه بهداشت به مساحت ۹۰ متر مربع به جمعیتی حدود ۷۰۰ نفر خدمات نظام سلامت را ارائه می دهد. زمین این خانه بهداشت از سوی دهیاری روستا اهدا شده است.
خبرنگار: عبدالحسن محسنی نژاد
***
شوشتر: امام جمعه شوشتر گفت:نظم و امنیت از مسائل زیربنایی کشور است و نیروی انتظامی از ارکان مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود.
حجت الاسلام شکرا… سلیمانی در دیدار با فرماندهان و پرسنل نیروی انظامی با تبریک ایام دهه فجر اظهارکرد:دهه مبارک فجر یادآور خاطراتی مهم به همراه درس ها و عبرت هایی مختلف است.
وی افزود: موفقیت در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مستلزم موفقیت نیروی انتظامی است و از این جهت اهمیت نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست.
وی گفت:در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی دشمن با روش های مختلفی از جمله کودتاها و تحریک اقوام درصدد راه اندازی جنگ داخلی و براندازی این نظام بود اما امروزه این روش ها به ایجاد ناهنجاری های اجتماعی و امنیتی تغییر کرده است.
وی ادامه:دشمن با همه این روش ها قصد ضربه زدن به نظام را دارد که با اقتدار و هوشیاری نیروی انتظامی با قاطعیت کامل در این زمینه، توطئه های آنان نقش برآب می شود.
خبرنگار:ایمان صادقی حسنوند
انتشاردهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار