چند خبر از مخابرات منطقه خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۰ ب٫ظ
چند خبر از مخابرات منطقه خوزستان مهمترین اخبار مخابرات منطقه خوزستان را در پایگاه خبری قلم ماندگار بخوانید.

قلم ماندگار/ خوزستان:

دیدار مدیر مخابرات منطقه خوزستان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان
به منظور بررسی و رفع مشکلات با ایجاد زیر ساخت های ارتباطی و شبکه فیبر نوری در شهرک های صنعتی، مدیر مخابرات منطقه خوزستان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان دیدار و گفت وگو کرد.
به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، روز شنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۹ رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان و معاون تجاری و امورمشتریان، مدیرسیستم های مخابراتی و مدیر شبکه دسترسی به منظور بررسی و رفع مشکلات ارتباطی با اخلاق محمدیان مدیر عامل ومعاونان شرکت شهرک های صنعتی استان دیدار و در خصوص تعامل فی مابین و ایجاد زیر ساخت های شبکه ارتباطی و شبکه فیبر نوری بحث و گفت و گو کردند.
فلاح زاده با بیان اینکه هدف مخابرات کمک به صنعت است و با ایجاد زیر ساخت های شبکه ارتباطی سهمی در اشتغال استان داشته باشد، گفت؛ مخابرات منطقه آماده هرگونه همکاری در ایجاد زیر ساخت های لازم شبکه ارتباطی و شبکه فیبر نوری در شهرک های صنعتی استان دارد.
محمدیان در این نشست ضمن قدردانی از توجه ویژه مخابرات در رفع مشکلات حوزه ارتباطات بیان داشت؛ امیدواریم با همکاری و تعامل فی مابین، گام های مهمی در راستای ایجاد زیرساخت های ارتباطی و فیبر نوری برداریم تا شاهد رشد در حوزه صنعتی استان و ارائه خدمات بهتر به فعالان بخش صنعت باشیم.

اجرای رزمایش پایداری شبکه مخابراتی خوزستان به هنگام وقوع بحران

🔶 رزمایش و مانور حصول اطمینان از پایداری شبکه ارتباطی و مخابراتی منطقه خوزستان با هدف ارزیابی و بررسی میزان آمادگی و سنجش توانمندی سیستم شبکه ارتباطی و مخابراتی در مواقع بحرانی برگزار شد.
به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان مانور مدیریت بحران با هدف ارزیابی و سنجش سطح آمادگی در پایداری شبکه ارتباطی و مخابراتی در دو بخش دور میزی و عملیاتی در دی ماه سال جاری در ناحیه بسیج سپاه خوزستان با حضور کارشناسان فنی حوزه های مختلف مخابراتی، ارتباطات سیار، نیروهای حراست و بسیج مخابرات و دیگر دستگاههای خدمت رسان برگزار شد.
بر اساس این گزارش این رزمایش که با همت مدیریت بحران فرماندهی سپاه خوزستان که به صورت هم زمان در ۱۱ شهرستان استان با حضور مخابرات منطقه و دیگر دستگاه های خدمات رسان با هدف رصد، کاهش و یا حذف خسارت بر زیرساخت ها و همچنین مقابله سریع و ایجاد شبکه ارتباطی پایدار و امن در مقابل تهدیدات اجرا شد.
مدیر مخابرات منطقه استان در این خصوص ضمن قدردانی از سپاه خوزستان در اجرای این رزمایش و با تأکید بر آمادگی مخابرات در مقابله با هرگونه تهدید احتمالی گفت؛ با برگزاری این مانورها می توانیم آمادگی خود را محک زده و نسبت به پایداری شبکه ارتباطی در زمان وقوع بحران اطمینان پیدا کنیم.
گفتنی است؛ مشخص شدن نقش و مسئولیت یگان ها،سازمان ها و ادارات خدمات رسان، حصول اطمینان از آمادگی نیروها و تجهیزات مقابله با بحران، یافتن نقاط قوت و ضعف به منظور اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه، تمرین چگونگی مدیریت بحران برای رویارویی و مقابله با بحران های احتمالی و استفاده از امکانات موجود از جمله اهداف این مانور است.

بازدید مدیر مخابرات منطقه خوزستان از مرکز تلفن ثابت شهید چمران اهواز

 مدیر مخابرات منطقه خوزستان به منظور بررسی وضعیت شبکه مخابراتی مناطق کیانپارس و کیان آباد از مرکز تلفن ثابت شهید چمران اهواز بازدید کرد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان در روز دوشنبه ۲۹ دی ماه سال ۱۳۹۹ رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه در ادامه بازدیدهای دوره ای خود به منظور بررسی وضعیت شبکه مخابراتی برخی مناطق اهواز، از بخش های فنی از جمله سوییچ، سالن دستگاه و … مرکز تلفن ثابت شهید چمران کلان شهر اهواز بازدید واز نزدیک با همکاران سالن ام دی اف و شبکه این مرکز دیدار و گفت و گو کرد.
مدیر مخابرات منطقه خوزستان در این بازدید که مدیر مخابرات اهواز او را همراهی می کرد، ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در خصوص بهبود و توسعه شبکه ارتباطی مرکز، دستورات لازم جهت رفع مشکلات شبکه و موانع کاری و دغدغه کارکنان را صادر کرد.
مدیر مخابرات منطقه خوزستان، توسعه شبکه مخابراتی وارائه خدمات مطلوب به مشتریان را از اهداف مهم شرکت مخابرات ایران دانست و ضمن گام برداشتن در این راستا بر جلب رضایتمندی مشترکان تأکید داشت.
وی همچنین برای تهیه لوازم فنی مورد نیاز جهت تسریع در بهینه سازی، رفع خرابی تلفن مشترکان و خسارت ناشی از سرقت کابل ها و تجهیزات مخابراتی و راه اندازی مجدد آنها و دائری تلفن برای متقاضیان جدید، دستور تهیه متریال کابل، پست و دیگر تجهیزات فنی مورد نیاز را صادر کرد و به منظور جلب رضایتمندی مشتریان، خواستار اهتمام بیش از پیش همکاران بر رفع خرابی تلفن مشترکان شد.
گفتنی است مرکز تلفن ثابت شهید چمران اهواز بیش از ۴۸ هزار تلفن منصوبه دارد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار