چهارمدرسه و دومعلم سرا در خوزستان افتتاح شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۰ ب٫ظ
چهارمدرسه و دومعلم سرا در خوزستان افتتاح شد [ad_1] اهواز – ایرنا – درنهمین روز از دهه فجرچهار واحد آموزشی و دو معلم سرا در شهرستان هویزه و شهر سوسنگرد با حضور مسئولان استانی به اداره کل آموزش و پرورش خوزستان تحویل داده شد. مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان چهارشنبه در حاشیه آئین افتتاح چهار واحد آموزشی و دو معلم […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – درنهمین روز از دهه فجرچهار واحد آموزشی و دو معلم سرا در شهرستان هویزه و شهر سوسنگرد با حضور مسئولان استانی به اداره کل آموزش و پرورش خوزستان تحویل داده شد. مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان چهارشنبه در حاشیه آئین افتتاح چهار واحد آموزشی و دو معلم سرا در شهرستان هویزه و شهر سوسنگرد ،در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این پروژه ها با صرف ۱۳۶میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی ساخته و تجهیز شده اند .
رضا رضایی گفت: پروژه افتتاح مدرسه ۹ کلاسه الزهرا در منطقه رفیع شهرستان هویزه با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال و مدرسه پسرانه شهدای خیبر با ۹ کلاس درس و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در هویزه به بهره برداری رسید.
رضایی عنوان کرد: سه کلاس خیریه در روستای آلبوعفری جنوبی در سوسنگرد با سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار و دو معلم سرا در سوسنگرد و هویزه نیز امروز افتتاح شدند.
وی گفت: علاوه براین طرحها ، یک مدرسه شبانه روزی دخترانه با ظرفیت پذیرش ۲۰۰ دانش آموز به مساحت ۱۳ هزار مترمربع و پنج هزار مترمربع زیر بنا و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال در هویزه ساخته شده که این اعتبار در رقم یاد شده فوق احتساب نشده است.
شهرستان هویزه، یکی از شهرستان‌های تازه‌تأسیس استان خوزستان است که در سال ۱۳۸۷ از شهرستان دشت آزادگان مستقل شد.
این شهرستان در غرب خوزستان واقع است.
۷۱۵۸/۶۰۰۲
خبرنگار: زینب فرحانی *انتشار دهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار