چهارمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۱ ق٫ظ
چهارمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد قلم ماندگار- چهارمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، چهارمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ صبح امروز یکشنبه سوم شهریورماه جاری در محل حوزه دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز با محوریت بیمارستان گلستان اهواز برگزار شد.

این جلسه به منظور مصرف بهینه و کاهش هزینه ها در حوزه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در بیمارستان های تابعه دانشگاه توسط معاونت غذا و داروی اهواز برگزار شد.

در این جلسه ابتدا کارشناسان حوزه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی گزارش های تفصیلی از بیمارستان گلستان اهواز عنوان کردند که توسط اعضای کمیته تخصصی مذکور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در نهایت منجر به نتایج قابل توجهی شد.

در ادامه این جلسه مقرر شد که بیمارستان گلستان اهواز  موضوعات مطروحه را بررسی و در جلسه آینده که ماه دیگر برگزار می شود، گزارشی از رفع نواقص و اقدامات انجام شده را ارائه نمایند.

همچنین از جمله مواردی که در این حوزه مورد بحث قرار گرفت کنترل هزینه تامین و چگونگی مصرف هفت ردیف کالای پر هزینه بیمارستان در ۴ ماهه ابتدای سال ۹۸

و مبلغ یک میلیارد تومان  که در این بخش صرفه جوبی شد. همچنین استفاده بهینه از تجهیزات پزشکی موجود در بیمارستان مورد تاکید قرار گرفت.

گفتنی است: کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی از سال گذشته تاکنون توسط معاونت غذا و داروی اهواز در محل حوزه ریاست دانشگاه با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه، معاونان، مدیران و کارشناسان معاونت های بهداشت، درمان، غذا و دارو و روسای بیمارستان های تابعه دانشگاه به طور مستمر برگزار می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار