چهارمین همایش تجلیل از قهرمانان ورزشی آبادان برگزار شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۴:۱۴ ق٫ظ
چهارمین همایش تجلیل از قهرمانان ورزشی آبادان برگزار شد [ad_1] آبادان – ایرنا – قهرمانان ورزشی آبادان که سال جاری در مسابقات کشوری، آسیایی و جهانی مدال کسب کرده بودند، عصر پنجشنبه در آیینی با حضور مسئولان استانی و محلی تجلیل شدند. به گزارش ایرنا ۴۵ ورزشکار آبادانی روز پنجشنبه با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – قهرمانان ورزشی آبادان که سال جاری در مسابقات کشوری، آسیایی و جهانی مدال کسب کرده بودند، عصر پنجشنبه در آیینی با حضور مسئولان استانی و محلی تجلیل شدند. به گزارش ایرنا ۴۵ ورزشکار آبادانی روز پنجشنبه با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند، امام جمعه و جمعی از مسئولان آبادانی در سینما نفت آبادان مورد تجلیل قرار گرفتند.
امام جمعه آبادان در این آیین خطاب به ورزشکاران و قهرمانان ملی و بین المللی آبادان، گفت:شور و نشاط جوانان قهرمان این دیار در سایه توجه خداوند، حمایت های نظام و تلاش ورزشکاران، عزت و تعالی را برای کشور به همراه آورده است.
حجت الاسلام علی ابراهیمی پور از ورزشکاران و مدال آوران به عنوان فرزندان و نور چشم رهبر معظم انقلاب یاد کرد و گفت:ورزشکاران با تلاش خستگی ناپذیر و تلاش مجدانه، با دستیابی به موفقیت در عرصه ورزش، نماد امید، بالندگی و پویایی انقلاب و شاخص حرکت کشور به سوی پیشرفت و اقتدار شدند.
امام جمعه آبادان افزود: ورزش آبادان در رشته های انفرادی به خصوص رزمی پیشرفت قابل توجه داشته است، همچنین امیدواریم مشکلات تیم فوتبال صنعت نفت که مورد توجه همه آبادانی هاست برطرف شود تا این تیم در ادامه لیگ برتر نتایج خوبی کسب کند.
حجت الاسلام ابراهیمی پور با تبیین حمایت های سازمان منطقه آزاد اروند از ورزش آبادان گفت:این سازمان می تواند پشتوانه خوبی برای ورزشکاران آبادانی باشد و امیدواریم شاهد حمایت های بیشتر این سازمان از ورزش آبادان باشیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان نیز در این آیین با بیان جایگاه ورزش آبادان در سطوح ملی، بین المللی و جهانی، گفت:تجلیل از ورزشکاران، قهرمانان و مدال آوران، حمایت از روحیه جوانمردی و اخلاق در جامعه است.
افشین حیدری اظهار داشت:ورزش آبادان قابلیت های زیادی دارد و با توجه به آنان می توان آینده درخشانی برای آنها ترسیم کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: برگزاری این همایش ها، افزایش روحیه و انگیزه ورزشکاران را به همراه دارد و باید در تمامی شهرستان های استان این آیین ها برگزار شود.
وی تصریح کرد:اداره ورزش و جوانان آبادان در سال جاری عملکرد قابل قبولی داشت و یکی از شهرستان های فعال استان خوزستان بود.
در این آیین از ورزشکاران رشته های کشتی، بیلیارد، بوکس، کاراته، ژیمناستیک، پرورش اندام، فوتبال، کونگ فو و بسکتبال تجلیل شد.
همچنین در این آیین خادمعلی تهذیبی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان آبادان معرفی و از اقدامات پیمان ادیبی در مدت زمان سه ساله پذیرش مسئولیت تجلیل شد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار: مسعود گادار ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. Replica Versace Uk   ۰۵/۰۶/۱۳۹۹  

    This large face, easy to read men’s watch has all the features I wanted and really looks sharp!

    http://blog.professionearchitetto.it/wp-content/languages/?83.html

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار