چهار شهر با وضعیت قرمز در خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۱:۱۴ ب٫ظ
چهار شهر با وضعیت قرمز در خوزستان با اضافه شدن آبادان ، تعداد شهر‌های با وضعیت قرمز کرونا در خوزستان به عدد چهار رسید .

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در جلسه ستاد کرونا استان گفت : وضعیت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در مدارس موضوع اصلی پیگیری ستاد کرونا استان است که نظارت‌ها برای رعایت شیوه نامه‌ها همچنان ادامه دارد.
دکتر ابول نژادیان در این جلسه به فرمانداران تاکید کرد که همزمان با بازگشایی مدارس همکاری لازم برای حفظ سلامتی دانش آموزان و ادامه سال تحصیلی را با آموزش و پرورش داشته باشد .
وی با اشاره به اینکه استان خوزستان در وضعیت هشدار بالا قرار دارد افزود : انتظار می‌رود مردم همچنان دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را برای کنترل بیماری کرونا در استان رعایت کنند .
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان هم در این جلسه با اشاره به اینکه یک میلیون و ۱۵۰ هزار دانش‌آموز در سراسر استان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند گفت : با توجه به تاکید وزارت آموزش و پرورش بر تشکیل کلاس‌های حضوری با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مدارس خوزستان نیز دایر شده است .
مودت افزود: اعتبارات لازم برای تامین مواد بهداشتی به آموزش و پرورش استان خوزستان ابلاغ شده است .
وی با اشاره به گروه بندی دانش آموزان در مدارس گفت : زنگ تفریح حذف شده و حداکثر زمان هر کلاس ۳۵ دقیقه است  .
مودت گفت :مسئولان مدرسه میتوانند با هماهنگی خانواده‌ها برای تدریس دانش آموزان از سامانه‌ شاد استفاده کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در مورد تصمیم حضوری یا مجازی بودن کلاس‌های درس گفت : آموزش و پرورش تابع ستاد کرونا استان و ستاد ملی مقابله با کرونا است .
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار