چهار طرح کشاورزی در اندیمشک به بهره برداری رسید

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۷ ب٫ظ
چهار طرح کشاورزی در اندیمشک به بهره برداری رسید [ad_1] اندیمشک – ایرنا – چهار طرح کشاورزی روز دوشنبه در آئینی در اندیمشک افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار اندیمشک در آئین افتتاح این طرح های تولیبدئی و اشتغالزا گفت:این طرح ها در راستای ایجاد فرصت شغلی ، افزایش تولید دامی و افزایش بهره وری در زمین های کشاورزی […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – چهار طرح کشاورزی روز دوشنبه در آئینی در اندیمشک افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار اندیمشک در آئین افتتاح این طرح های تولیبدئی و اشتغالزا گفت:این طرح ها در راستای ایجاد فرصت شغلی ، افزایش تولید دامی و افزایش بهره وری در زمین های کشاورزی اجرا شد.
پیمان جهانگیری با بیان اینکه با اجرای این طرح ها برای ۲۰ نفر اشتغالزایی شده است بر حمایت از بخش کشاورزی به منظور ایجاد فرصت شغلی تاکید کرد و گفت:هر طرح کشاورزی در شهرستان در راستای ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی منطقه مورد حمایت جدی مسئولان شهرستان اندیمشک قرار می گیرد.
مدیر جهاد کشورزی اندیمشک هم گفت: سیستم آبیاری تحت فشار با اعتبار کلی دو هزار و ۲۰۰ میلیون ریال ،۲ طرح دامپروری با اعتبار کلی ۶ میلیارد ریال و طرح بسته بندی ذرت علوفه ای با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان به بهره برداری رسید.
سید هدایت موسوی افزود:این طرح ها با مشارکت صندوق توسعه ملی و سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرا شدند.
وی بیان کرد:طرح آبیاری تحت فشار در سطح ۲۵ هکتار از اراضی کشاورزی با کمک بلاعوض دولت به مبلغ یک هزار و ۲۵۰ میلیون ریال و سهم آورده شخصی ۹۵۰ میلیون ریال اجرا شد.
موسوی گفت:استفاده بهینه از آب،افزایش محصول در واحد سطح، جلوگیری از هدررفت آب و شست و شوی خاک ، کاهش مصرف برق و کاهش هزینه های کارگری هدف از اجرای این طرح است.
وی گفت:طرح های پرواربندی نیز در منطقه دوکوهه و کوی لور با ظرفیت هر کدام ۵۰۰ راس دام اجرا شده اند.
مدیر جهاد کشاورزی اندیمشک اظهار کرد:طرح بسته بندی ذرت علوفه ای در شهرک صنعتی شماره ۲ با ۳۰ هزار تن ظرفیت سالانه و اشتغالزایی مستقیم ۱۵ نفر اجرا شد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار