چهار فقره تصادف در خوزستان ۱۳ مصدوم بر جای گذاشت

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۷ ب٫ظ
چهار فقره تصادف در خوزستان ۱۳ مصدوم بر جای گذاشت [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در روزهای ۱۱ و ۱۲ فروردین جاری، چهار فقره تصادف در جاده های خوزستان، ۱۳ نفرمصدوم بر جای گذاشت. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر برخورد پژو ۴۰۵ با […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در روزهای ۱۱ و ۱۲ فروردین جاری، چهار فقره تصادف در جاده های خوزستان، ۱۳ نفرمصدوم بر جای گذاشت. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر برخورد پژو ۴۰۵ با موتورسیکلت در محوطه اسکله بحرکان هندیجان در ساعت ۱۸:۲۰ روز جمعه، ۲ نفر مصدوم شدند.
وی افزود: همچنین در حادثه ای دیگر بر اثر تصادف پراید با تانکر نفت در دو راهی مسجدسلیمان به لالی در ساعت ۴۵: ۱۵ روز جمعه، پنج نفر مصدوم شدند.
میرخشتی ادامه داد: بر اثر واژگونی خودرو آزرا در ۲ راهی مسجد سلیمان به سمت هفتگل، دشت گل، در ساعت ۱۵:۲۰ روز جمعه، نیز ۲ نفر مصدوم شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در حادثه ای دیگر روز ۱۲ فروردین ماه، واژگونی پراید در محور ماهشهر – اهواز در ساعت ۱۱:۳۰، چهار نفر مصدوم بر جای گذاشت.
وی گفت: مصدومان توسط ماموران امدادی اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند.
بر اساس گزارش پلیس راه خوزستان، آمار تصادفات خوزستان در هفته نخست تعطیلات نوروزی با بیش از ۱۱۰ فقره تصادف و حدود ۶۰ کشته و زخمی نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۹۰ درصد افزایش داشته است.
در روزهای تعطیلات نوروزی جاده های اهواز – اندیمشک، ایذه – دهدز و امیدیه – دیلم پرترددترین مسیرهای استان بودند و بیشترین آمار تصادفات نیز در این مسیرها رخ داد.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار