کارخانه تولید روغن با حضور جهانگیری در دزفول راه اندازی شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۷ ب٫ظ
کارخانه تولید روغن با حضور جهانگیری در دزفول راه اندازی شد [ad_1] دزفول – ایرنا – با حضور معاون اول رئیس جمهوری کارخانه تولید روغن خوراکی عصر چهارشنبه در دزفول افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار ایرنا شرکت فربست دزفول که با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال راه اندازی شده روزانه تا ۳۰۰ تن ظرفیت تولید روغن خوراکی دارد.با راه اندازی این کارخانه […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – با حضور معاون اول رئیس جمهوری کارخانه تولید روغن خوراکی عصر چهارشنبه در دزفول افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار ایرنا شرکت فربست دزفول که با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال راه اندازی شده روزانه تا ۳۰۰ تن ظرفیت تولید روغن خوراکی دارد.
با راه اندازی این کارخانه در گام نخست ۶۰ نفر مشغول بکار شدند که این رقم با افزایش تولید تا ۴۰۰ نفر افزایش می یابد.
میزان اشتغال غیر مستقیم ایجاد شده حاصل از راه اندازی این کارخانه ۲ هزار نفر می باشد.
شرکت فربست تولید کننده روغن خوراکی در شهرک صنعتی دزفول واقع شده که با حضور معاون اول رئییس جمهوری و وزیر صنعت ، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.
اسحاق جهانگیری ، محمدرضا نعمت زاده و نیز وزیر جهاد کشاورزی عصر چهارشنبه از طریق فرودگاه دزفول وارد استان خوزستان شدند.
به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در سفر به خوزستان چند طرح را در شهرستان های اهواز، دزفول و اندیکا افتتاح می کند.
بازدید از کانون های گرد و غبار، افتتاح طرح آماک (طرح جمع آوری گازهای همراه نفت) و شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی از برنامه های وی در اهواز است.
۶۰۶۸/۷۲۷۸
خبرنگار:رقیه کردی **انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار