کاروان تیم استقلال خوزستان به عمان رسید

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۵ ب٫ظ
کاروان تیم استقلال خوزستان به عمان رسید [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از مشکلات مالی فراوان سرانجام به عمان سفر کرد. به گزارش جمعه ایرنا، با وجود این که مسولان باشگاه استقلال خوزستان به دلیل مشکلات مالی از عدم حضور این تیم در بازی اول خود مقابل الفتح عربستان سخن گفته بودند، صبح امروز تحت شرایط خاصی […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از مشکلات مالی فراوان سرانجام به عمان سفر کرد. به گزارش جمعه ایرنا، با وجود این که مسولان باشگاه استقلال خوزستان به دلیل مشکلات مالی از عدم حضور این تیم در بازی اول خود مقابل الفتح عربستان سخن گفته بودند، صبح امروز تحت شرایط خاصی عازم عمان شدند.
طی هماهنگی صورت گرفته با آژانس هوایی، بلیط کاروان استقلال خوزستان برای سفر به عمان به طور قرضی خریداری شد تا این تیم برای رویارویی با نماینده عربستانی عازم عمان شود.
با وجود مشکلات مالی فراوان تیم استقلال خوزستان با پرواز ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه بامداد راهی مسقط عمان شد تا روز دوشنبه ۲ اسفند ماه اولین دیدار آسیایی خود را مقابل الفتح عربستان تجربه کند.
تیم استقلال خوزستان در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا در حالی که میزبان تلقی می شود باید در عمان پذیرای الفتح عربستان باشند.
کادر تیم استقلال خوزستان هم اکنون در محل اقامت خود که هتل بست وسترن پریمر مسقط بوده، اسکان دارند.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار