بازدید کاروان راهیان نور سازمان مرکزی ازمناطق عملیاتی

تاریخ انتشار: شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۷ ب٫ظ
بازدید کاروان راهیان نور سازمان مرکزی ازمناطق عملیاتی کاروان راهیان نور سازمان مرکزی ازمناطق عملیاتی دیدن کردند.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، همکاران سازمان مرکزی به اتفاق خانواده های خود به خوزستان آمدند و سال ۱۳۹۶ را با حضور در مناطق عملیاتی شلمچه ، اروند کنار، شرق کارون ، فکه ، طلائیه ، دهلاویه وفتح المبین متبرک و سال جدید را باحال و هوای معنوی و روحانی شروع کردند.

حبیبی مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و فرمانده بسیج این سازمان در یادمان شهدای گمنام شرق کارون در جمع کاروان راهیان نور سازمان مرکزی حضور یافت و با خاطرات خود از دوران دفاع مقدس و شرایط آن روزها ی سخت ،صحنه های ایثار وفداکاری ورشادتهای رزمندگان را یادآوری کرد وافزود وجب به وجب این خاک به خون شهدا آغشته است واین خاک به برکت خون شهدا متبرک وشفا بخش است.

فرمانده بسیج سازمان تأمین اجتماعی که خود از رزمندگان ویادگاران دفاع مقدس است با بیان اینکه شهدا زنده اند خا طرنشان کرد در قرآن کریم آنقدری که ازشهدا وشأن ومقام شهدا گفته شده از پیامبران گفته نشده است نماینده امورایثارگران دربخش دیگری از سخنان خود با استناد به آیات متعدد قرآن گفت شهدا زنده اند و شهداشافی ودستگیر هستند.

وی افزود کرامات زیادی ازشهدا دیده شده است و هرکس با شهدا رفیق شود شهدا هم در این دنیا وهم در آن دنیا دستگیر او خواهند بود.

گفتنی است این کاروان ۳۶۰ نفر ی از یکم فروردین وارد خوزستان شدند و قرار است پنجم اسفند خوزستان را به سمت تهران ترک کنند

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار