کارگاه تولید مواد شوینده تقلبی در دزفول پلمب شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۵ ب٫ظ
کارگاه تولید مواد شوینده تقلبی در دزفول پلمب شد [ad_1] دزفول – ایرنا – معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:یک کارگاه تولید مواد شوینده تقلبی در این شهرستان پلمب شد. داوود سلمانپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کارگاه تولیدی مواد سفیدکننده و جرم گیر را با جعل یک نام تجاری معتبر به صورت انبوه […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:یک کارگاه تولید مواد شوینده تقلبی در این شهرستان پلمب شد. داوود سلمانپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کارگاه تولیدی مواد سفیدکننده و جرم گیر را با جعل یک نام تجاری معتبر به صورت انبوه تولید کرده و روانه بازار می کرد.
وی افزود: این کارگاه از سوی کارشناسان و بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در شهرک صنعتی این شهرستان شناسایی شده و با حکم دادستانی پلمب شد.
سلمانپور با بیان اینکه این کارگاه بدون هیچ گونه نظارت بهداشتی اقدام به تولید مواد شوینده تقلبی می کرد افزود:کارگاه مذکور توسط یک نفر اداره می شد و ۱۲ نفر کارگر داشت که بدون آزمایشگاه و نظارت اقدام به تولید مواد سفیدکننده و جرم گیر می کرد.
وی اظهار کرد:مصرف مواد شوینده تقلبی ، سلامت شهروندان را تهدید می کرد و تاثیر منفی بر پوست دارد.
سلمانپور با بیان اینکه یک نفر که مدیریت این کارگاه را در شهرک صنعتی دزفول بر عهده داشت به مراجع قضایی معرفی شده است گفت:اکنون پرونده این فرد در شعبه ۲ دادگاه در حال رسیدگی می باشد.
وی گفت:این کارگاه پیش از این نیز بازرسی شده بود و مدیر آن برای دریافت مجوز فعالیت ، تذکر گرفته بود ولی به علت کوتاهی و ادامه فعالیت با دستور دادستانی پلمب شد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار