کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز خواهان پرداخت حقوق خود شدند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۱۷ ب٫ظ
کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز خواهان پرداخت حقوق خود شدند [ad_1] اهواز- ایرنا – حدود ۶۰ نفر از کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای مطالبه پرداخت حقوق معوقه خود در مقابل ساختمان این شرکت تجمع صنفی کردند. به گزارش ایرنا یکی از کارگران حاضر در این تجمع به خبرنگارگفت: ما از ساعت ۱۰ صبح یکشنبه در این محل حاضر شده و خواستار رسیدگی مسوولان […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا – حدود ۶۰ نفر از کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای مطالبه پرداخت حقوق معوقه خود در مقابل ساختمان این شرکت تجمع صنفی کردند. به گزارش ایرنا یکی از کارگران حاضر در این تجمع به خبرنگارگفت: ما از ساعت ۱۰ صبح یکشنبه در این محل حاضر شده و خواستار رسیدگی مسوولان به وضعیتمان هستیم.
وی افزود: ما ﺣﺪﻭﺩ ۶۰ نفر ﺍﺯ ﮐﺎﺭﮔﺮﺍﻥ ﻭﺍﺣﺪ عملیات شبکه و قسمت فاضلاب ﺷﺮﮐﺖ پیمانکاری وابسته به شرکت آب و فاضلاب اهواز هستیم که عیدی و سنوات ۶ ماه دوم سال ۹۴ و حقوق اسفند ماه سال ۹۴ و همچنین حقوق آذر تا بهمن ۹۵ را هنوز ﻃﻠﺐ ﺩﺍﺭیم .
ﻭﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻧﺎﻣﺶ ﻓﺎﺵ ﻧﺸﻮﺩ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﮐﺮﺩ: شرکت آب و فاضلاب اهواز طرح طبقه بندی مشاغل را برای نیروهای خود اجرا کرده ولی تاکنون حاضر به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل برای نیروهای پیمانکاری که مطابق با قانون کار باید اجرا شود، نشده است .
وی عنوان کرد : رئیس اداره خدمات آب و فاضلاب اهواز که در تجمع امروز کارگران حضور یافته بود قول پرداخت یک ماه حقوق را در یک روز آینده داده است .
۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار : حمید رضا ترابی فرد **انتشار دهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار