کارگروه های سه گانه شورای انجمن اولیا و مربیان خوزستان تشکیل شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۱ ب٫ظ
کارگروه های سه گانه شورای انجمن اولیا و مربیان خوزستان تشکیل شد [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: کارگروه های سه گانه شورای انجمن اولیا و مربیان استان خوزستان تشکیل شد. محمد تقی زاده یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مهمترین وظیفه شورای انجمن اولیا و مربیان استان برنامه ریزی برای توسعه و تعمیق آموزش خانواده و افزایش […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: کارگروه های سه گانه شورای انجمن اولیا و مربیان استان خوزستان تشکیل شد. محمد تقی زاده یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مهمترین وظیفه شورای انجمن اولیا و مربیان استان برنامه ریزی برای توسعه و تعمیق آموزش خانواده و افزایش آگاهی اولیا نسبت به وظایف متقابل خانواده و آموزش و پرورش است.
وی افزود: کارگروه های سه گانه آموزشی، پرورشی و بهداشتی و توسعه فعالیت های عمرانی و رفاهی شورای انجمن اولیا و مربیان استان خوزستان در دو سطح منطقه ای و استانی تشکیل شده است.
تقی زاده در مورد وظایف کارگروه توسعه فعالیت های آموزشی گفت: مشارکت فکری در بحث آموزش با شورای انجمن اولیا و مربیان مناطق و مدارس، همکاری برای برگزاری مسابقات علمی و المپیادها، کارگاه های آموزشی و تهیه محتوای الکترونیکی کتب درسی و وبلاگ های آموزشی از جمله وظایف این کارگروه است.
وی توضیح داد: کارگروه توسعه فعالیت های پرورشی و بهداشتی دارد که شامل دو کمیسیون آموزش و مشاور خانواده، و بهداشت و ورزش که هدف اصلی آنها جلب مشارکت اولیا در موضوع های مرتبط است.
تقی زاده شناسایی و جلب مشارکت اولیا در حوزه فعالیت های اقتصادی و رفاهی مدارس را از وظایف کارگروه توسعه فعالیت های عمرانی دانست و اظهار کرد: پیگیری امور حمل و نقل دانش آموزان و ارایه راهکار و نظارت برای بهبود وضعیت موجود از دیگر برنامه های این کارگروه است.
گفتنی است، شورای انجمن مناطق و نواحی پس از تشکیل انجمن مدارس و تعیین روسای انجمن با انتخابات از بین روسای انجمن انتخاب می شوند و شورای انجمن استان نیز پس از برگزاری شورای انجمن مناطق با انتخابات، شورای انجمن استان را تشکیل می دهد.
۷۱۵۸/۶۰۰۲
خبرنگار: زینب فرحانی**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار