کار احداث پروژه غیر هم سطح زردشت و تعریض پل کیان آباد اهواز آغاز شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۶ ب٫ظ
کار احداث پروژه غیر هم سطح زردشت و تعریض پل کیان آباد اهواز آغاز شد [ad_1] اهواز – ایرنا- به مناسبت دهه فجر کار احداث پروژه غیر هم سطح جانباز در منطقه زردشت اهواز و تعریض پل کیان آباد این شهر روز چهارشنبه با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان محلی آغاز شد. به گزارش ایرنا معاون عمرانی شهرداری اهواز در حاشیه این آیین در گفت و گو با […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا- به مناسبت دهه فجر کار احداث پروژه غیر هم سطح جانباز در منطقه زردشت اهواز و تعریض پل کیان آباد این شهر روز چهارشنبه با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان محلی آغاز شد. به گزارش ایرنا معاون عمرانی شهرداری اهواز در حاشیه این آیین در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پروژه تقاطع غیر همسطح جانباز یکی از گره های حمل و نقل و ترافیکی شهر اهواز بوده که دسترسی شمال به جنوب منطقه کیانشهر، مهرشهر و میدان صیاد شیرازی را به سمت شمال امکان پذیر می‌کند.
محمد صفری افزود: این پروژه با هدف رفع مشکلات ساکنان این منطقه که بیشتر از جانبازان انقلاب اسلامی هستند، با ۱۰۳ میلیارد ریال آغاز شده است.
وی ادامه داد: در مجموع حدود سه کیلومتر شمع ریزی در این پروژه پیش‌بینی شده و دو دهنه ۱۶ متری را تامین می کند.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه در آینده ای نزدیک پل نهم اهواز نیز زیر بار ترافیک رفته و بازگشایی خواهد شد، این پروژه مکمل پل نهم خواهد بود تا بار ترافیکی منطقه کیانپارس کمتر شود.
وی افزود: پیش بینی شده این پروژه در مدت ۱۸ ماه به بهره‌برداری برسد اما تلاش بر این است که در طول ۱۲ ماه این پروژه تمام شود.
صفری گفت:در این منطقه لوله های آب غدیر، دو شبکه فشار قوی برق و همچنین خط لوله غرب اهواز و تاسیسات زیرزمینی و رو زمینی زیادی وجود دارد و امید است که دستگاه‌های مربوطه در خصوص رفع مشکلات احتمالی همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.
وی ادامه داد: همچنین پروژه تعریض پل کیان آباد اهواز نیز در دستور کار قرار گرفته و بدون اینکه تردد شهروندان متوقف شود نیز در مدت زمان مشابه به بهره برداری خواهد رسید.
۷۱۵۲/ ۶۰۳۷
خبرنگار: محمدرضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار