کار سختی در جام جهانی آبادان پیش رو داریم

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۱۰ ب٫ظ
کار سختی در جام جهانی آبادان پیش رو داریم [ad_1] آبادان – ایرنا – فرنگی کار خوزستانی وزن ۱۳۰ کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران در جام جهانی سال ۲۰۱۷ آبادان گفت: کار سختی را در این رقابت ها داریم و با توجه به برگزاری مسابقات در کشورمان باید جام قهرمانی را در ایران نگه داریم. امیر قاسمی منجزی دوشنبه در گفت و گو با […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – فرنگی کار خوزستانی وزن ۱۳۰ کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران در جام جهانی سال ۲۰۱۷ آبادان گفت: کار سختی را در این رقابت ها داریم و با توجه به برگزاری مسابقات در کشورمان باید جام قهرمانی را در ایران نگه داریم. امیر قاسمی منجزی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،افزود: کادر فنی تیم ملی در این مسابقات از آماده ترین ملی پوشان استفاده خواهد شد و در صورتی که در ترکیب تیم ملی باشم از تمام توانم برای پیروزی مقابل رقبا استفاده خواهم کرد.
وی با اشاره به پارگی تاندون انگشت شست خود و انجام عمل جراحی اظهار داشت: درمان انگشت من همچنان از سوی پزشکان ادامه دارد و امیدوارم که بتوانم با آمادگی کامل در جام جهانی حضور یابم.
دارنده مدال طلای قهرمانی آسیا ادامه داد: با توجه به برگزاری جام جهانی به صورت تیم به تیم، نتایج فردی مد نظر نیست چرا که همه تیم باید یکپارچه باشند و برهمین اساس ملی پوشان طی چند ماه گذشته تمرینات سختی را برای موفقیت در جام جهانی پشت سر گذاشته اند و همبستگی خوبی برای موفقیت دارند.
قاسمی منجزی درخصوص رقابت های وزن ۱۳۰ کیلوگرم نیز گفت: در جام جهانی آبادان «رضا کایالپ» از ترکیه دارنده مدال نقره المپیک ریو، «صباح شریعتی» از جمهوری آذربایجان و «سرگئی سمینوف» از روسیه دارندگان مدال برنز المپیک ریو به عنوان سه مدال آور حضور دارند و به طور حتم مسابقات این وزن با حساسیت و سطح بسیار بالایی دنبال خواهد شد.
این فرنگی کار اهل مسجد سلیمان در استان خوزستان یادآور شد: هر چند آسیب دیده هستم اما با تمام وجودم و برای موفقیت تیم ملی کشتی فرنگی در جام جهانی درصورت صلاحدید کادر فنی به روی تشک خواهم رفت تا بتوانم ضمن شاد کردن دل هم استانی های و مردم کشورم، پرچم ایران را بالا نگه دارم.
قاسمی منجزی گفت: مادرم معتقد است تیم ملی ایران به فینال جام جهانی صعود می کند و از هم اکنون به دنبال آن است تا بتواند با حضور در سالن کشتی مسابقه فینال را از نزدیک تماشا کند.
جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۷ میلادی، روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفند به میزبانی شهر آبادان در استان خوزستان برگزار می شود.
تیم های ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان، ترکیه، آلمان، اوکراین، قزاقستان و بلاروس در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
۶۰۰۲/۷۱۰۴**دریافت کننده خبر: مسعود گادار**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار