کاشت نهال از سوی معاون اول رئیس جمهوری درکانون مولد ریزگرد جنوب شرق اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۵ ب٫ظ
کاشت نهال از سوی معاون اول رئیس جمهوری درکانون مولد ریزگرد جنوب شرق اهواز [ad_1] اهواز – ایرنا – اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری یک اصله نهال در کانون تولید گرو غبار در جنوب شرق اهواز کاشت. به گزارش ایرنا جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری روز پنجشنبه در دومین روز سفر خود به استان خوزستان بعد از بازدید از کانال انتقال آب مهندس پورشریفی در شرق اهواز از […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری یک اصله نهال در کانون تولید گرو غبار در جنوب شرق اهواز کاشت. به گزارش ایرنا جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری روز پنجشنبه در دومین روز سفر خود به استان خوزستان بعد از بازدید از کانال انتقال آب مهندس پورشریفی در شرق اهواز از طرح مقابله با ریزگردها در کانون های مولد گرد و غبار در جنوب شرق اهواز دیدن کرد.
وی در حاشیه بازدید از این طرح یک اصله نهال در این کانون کاشت.
بر اساس این گزارش مساحت این طرح ۷هزار هکتار است که کاشت تعداد یک میلیون و ۷۵۰ هزار اصله نهال برای آن پیش بینی شده است.
هشتم بهمن ماه پارسال به دلیل بروز توفان گرد وغبار در اهواز و برخی شهرهای استان آب و برق اهواز و برخی مناطق استان در دفعات متعدد قطع شد و زندگی مردم را دچار اختلال کرد.
این حادثه باعث شد تا برخی از وزیران دولت چندین بار به منظور بررسی طرح های مقابله با ریزگرد و حل مشکل قطعی آب و برق بر اثر گرد و غبار به اهواز سفر کنند.
برای بررسی وضعیت رئیس جمهوری نیز به اهواز در اسفند ماه پارسال سفر کردند.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در سفری دو روزه به منظور افتتاح چند طرح در خوزستان و بازدید از کانون های مولد ریزگرد به استان سفر کرده است.
۷۱۵۸/۷۱۶۴/۶۱۲۵ خبرنگار:عاطفه جوادی*** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار