کام شیرین کارکنان فولاد اکسین خوزستان از سودآوری شرکت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۵ ق٫ظ
کام شیرین کارکنان فولاد اکسین خوزستان از سودآوری شرکت در دو سال گذشته اتفاقات بزرگی در مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان رقم خورده است، و همگام با این روند رو به رشد همواره توجه به نیروی انسانی شرکت به عنوان اصلی ترین سرمایه، در راس تصمیات مدیران ارشد کارخانه بوده است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان: طی دو سال گذشته اتفاقات بزرگی در مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان رقم خورده است، و همگام با این روند رو به رشد همواره توجه به نیروی انسانی شرکت به عنوان اصلی ترین سرمایه، در راس تصمیات مدیران ارشد کارخانه بوده است.

با توجه به سودآوری ۲۵۰۰ میلیاری این شرکت و تثبیت جایگاه اکسین در صنایع زیر ساختی کشور، کارکنان این شرکت نیز با تغییر دستورالعمل پاداش، پرداخت سود سهام برای اولین بار از زمان راه اندازی، پرداخت تسهیلات بانکی، پرداخت پاداش های شش ماهه، پاداش مجمع، پاداش های مناسبتی و کمک هزینه سفرهای زیارتی از این سودآوری بهرمند شدند.

از دیگر موارد قابل توجه می توان به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در راستای عدالت در پرداخت حقوق و مزایا اشاره کرد، در اجرای این طرح کارکنان به صورت همسان در جایگاه سازمانی خود قرار می گیرند.

همچنین از اقدامات بسیار مهم این شرکت نیز می توان به تصمیمات متخذه در بحران کرونان اشاره کرد: در این راستا بیماران زمینه ای از آغاز کرونا با پرداخت حقوق متعلقه ترخیص شدند، اجرای طرح غربالگری، توزیع اقلام بهداشتی، اجرای دقیق تصمیات ستاد مقابله با کرونا و غیره تا کنون نیز از دیگر موارد می باشد.

این موارد در کنار یکدیگر موجب همدلی و همبستگی کارکنان شرکت در پیشبرد اهداف استراتژیک کارخانه شدند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار