کاهش صید آبزیان در خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۰۷ ق٫ظ
کاهش صید آبزیان در خوزستان [ad_1] دزفول – ایرنا – مدیر کل شیلات خوزستان ضمن هشدار نسبت به کاهش صید آبزیان در این استان گفت:در حالیکه میزان صید آبزیان از دریا در خوزستان پارسال حدود ۴۸ هزار تن بوده این رقم امسال به ۴۴ هزار تن کاهش یافته است. نبی اله خون میرزایی روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – مدیر کل شیلات خوزستان ضمن هشدار نسبت به کاهش صید آبزیان در این استان گفت:در حالیکه میزان صید آبزیان از دریا در خوزستان پارسال حدود ۴۸ هزار تن بوده این رقم امسال به ۴۴ هزار تن کاهش یافته است. نبی اله خون میرزایی روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا نسبت به آسیب جبران ناپذیر وارده به منابع دریایی استان خوزستان هشدار داد و افزود:این میزان کاهش صید نگران کننده است.
وی اظهار کرد:کاهش صید آبزیان از دریا در خوزستان نشانه آسیب جبران ناپذیر وارده به منابع دریایی است.
خون میرزایی گفت:خوشبختانه امسال یک فضای روبه رشدی در تولید آبزیان خوزستان هم در افزایش عملکرد و هم در واحد سطح ایجاد شده است و رکورد تولید آبزیان به ویژه ماهیان گرمابی خیره کننده بوده است.
وی افزود:همچنین مکانیزاسیون و مدیریت های فنی مزارع استان نیز درحال ارتقا می باشد و اطمینان داریم در سال ۹۶ این روند روبه رشد با شتاب بیشتری تداوم یابد.
وی بیان کرد:با افتتاح مجتمع شهید احمدیان خرمشهر نیز با افزایش سطح زیرکشت روبرو بودیم.
مدیرکل شیلات خوزستان از افزایش ۱۰درصدی تولید آبزیان نسبت به سال گذشته خبر داد وگفت :تولید آبزیان در خوزستان به بالای ۶۱هزار تن رسیده است.
۷۲۷۸/۶۹۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار