کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان: حق امتیاز از دست دادن نداریم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۸ ب٫ظ
کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان: حق امتیاز از دست دادن نداریم [ad_1] اهواز-ایرنا-کاپیتان تیم استقلال خوزستان گفت: شناخت کاملی از حریف خود داریم و به خوبی می دانیم که حق امتیاز از دست دادن نداریم. به گزارش ایرنا، محمد طیبی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با الفتح عربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمامی بازیکنان تیم از آمادگی و انگیزه بسیار بالایی برخوردار بوده و […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا-کاپیتان تیم استقلال خوزستان گفت: شناخت کاملی از حریف خود داریم و به خوبی می دانیم که حق امتیاز از دست دادن نداریم. به گزارش ایرنا، محمد طیبی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با الفتح عربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمامی بازیکنان تیم از آمادگی و انگیزه بسیار بالایی برخوردار بوده و تنها به کسب ۳ امتیاز بازی فکر می کنیم.
کاپیتان تیم استقلال خوزستان ضمن خوشامدگویی به تیم الفتح عربستان افزود: امیدواریم فردا با ارئه یک بازی خوب و جوانمردانه هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
وی با بیان این که الفتح تیم خوب و حرفه ای است، گفت: دو سه بازی آخر تیم الفتح را آنالیز کردیم و با اطلاعات کامل نسبت به حریف به میدان میرویم. در دو روز گذشته تمرینات خوبی انجام دادیم و از هر لحاظ آماده بازی فردا هستیم.
طیبی عنوان کرد: ما در این بازی میزبان هستیم و تمام سعی خود را انجام خواهیم داد تا با دست پر به خانه برگردیم و دل هواداران و مردم خوزستان را شاد کنیم.
وی افزود: قطعا ما به دنبال آن هستیم که نخستین بازی خود در جام قهرمانان آسیا را با پیروزی شروع کنیم هر چند که نباید تیم الفتح را دست کم گرفت.
کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان گفت: ما نماینده اول ایران در جام قهرمانان آسیا هستیم و در بازی مقابل الفتح عربستان باید از فوتبال ایران دفاع کنیم. پیروزی در این بازی قطعا شرایط ما را در ادامه راه بهتر خواهد کرد.
تیم استقلال خوزستان روز دوم اسفند ماه در نخستین دیدار خود در جام قهرمانان آسیا باید در مسقط عمان به مصاف تیم الفتح عربستان برود.
تیم استقلال خوزستان سال گذشته قهرمان لیگ برتر شد و به عنوان نماینده ایران در جام قهرمانان آسیا حضور پیدا کرد.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار