کاپیتان تیم فوتبال الفتح عربستان:فقط به ۳ امتیاز بازی فکر می کنیم/ هر حریفی را به زانو در می آوریم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۵۷ ب٫ظ
کاپیتان تیم فوتبال الفتح عربستان:فقط به ۳ امتیاز بازی فکر می کنیم/ هر حریفی را به زانو در می آوریم [ad_1] اهواز-ایرنا -کاپیتان تیم الفتح عربستان گفت: استقلال خوزستان تیم قدرتمندی است اما ما الفتح هستیم و فقط به سه امتیاز بازی فکر می کنیم. به گزارش ایرنا، ناتان جونیور در کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان اظهار کرد: با تمام توان در اولین مسابقه خود حاضر می شویم و با برد حریف […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا -کاپیتان تیم الفتح عربستان گفت: استقلال خوزستان تیم قدرتمندی است اما ما الفتح هستیم و فقط به سه امتیاز بازی فکر می کنیم. به گزارش ایرنا، ناتان جونیور در کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان اظهار کرد: با تمام توان در اولین مسابقه خود حاضر می شویم و با برد حریف خاطره خوبی برای خود به ثبت می رسانیم.
کاپیتان و مهاجم تیم الفتح عربستان با بیان این که همه اعضای کادر فنی آماده دیدار مقابل استقلال خوزستان هستند، افزود: می دانیم که مقابل قهرمان فصل قبل لیگ برتر ایران روبرو می شویم و از این بابت باید مراقب باشیم.
وی در ادامه افزود: چند بازی حریف را تماشا کردیم و می دانیم بازیکنان آن ها کار تاکتیکی را به خوبی در زمینه انجام می دهند اما ما نیز تیم دست و پا بسته ای نیستیم و می توانیم هر حریفی را به زانو درآوریم.
جونیور با اشاره به این که هدفمان صعود به مرحله بعد رقابت ها است افزود: قطعا اگر در این مسابقات شروع خوبی داشته باشیم در ادامه کارمان آسان تر خواهد بود.
وی عنوان کرد: اگر از موقعیت های خود استفاده لازم را ببریم قطعا می توانیم استقلال خوزستان را شکست دهیم، تیم ما از ترکیب بازیکنان جوان و باتجربه تشکیل شده که این موضوع قطعا به سود ما خواهد بود.
مهاجم تیم الفتح عربستان در پایان گفت: امیدوارم فردا هر دو تیم یک فوتبال جذاب و تماشاگر پسند ارائه داده و تیم شایسته و برتر میدان به پیروزی برسد.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و الفتح عربستان فردا دوشنبه دوم اسفندماه در عمان برگزار می شود.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار